Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos, hogy egy 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy egy 30 körüli, magas pasinak jó, kidolgozott teste legyen? Fontos szempont ez a lányoknak vagy nem annyira?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha a többi olyan tényező stimmel, ami egy első randin kiderülhet. Mondjuk arcra egész helyes, normálisan öltözködik, valamennyire intelligens, van humora, magabiztossága meg egy közepes egzisztenciája is.

Nyilván a szélsőségesen kövér vagy vékony az gondolom gáz. De egy átlagos testalkat (190 cm / 93 kg egy kis pocakkal, nem sok izommal meg heti 1-2 alkalom sporttal) az elmegy / undorító / hű, de szexi / tökmindegy? Mennyire fontos szempont ez a nőknek?


Leginkább 20-on éves csajok válasza érdekelne a témában, mivel a tinik meg a 40-esek preferencia listája azért már eltérő lehet.


2016. ápr. 18. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel én még SOHA az életben nem láttam olyan párt ahol a pasinek ne lenne szép kidolgozott teste, ezért igen, nagyon fontos, ebből láthatod, hogy a csajok SOSEM kezdenek olyannal akinek legalább nincs kockahasa.
2016. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ... Gondolom 20-on éves csaj voltál...

Nem arról van szó, hogy ne lenne csajom, vagy ne tudnék egy bizonyos mennyiségű csajt felszedni, ha ráfekszem a témára, csak hogy mellre gyúrjak inkább vagy pénztárcára? :)

2016. ápr. 18. 15:11
 3/14 A kérdező kommentje:
Mármint ha növelni akarom a találati arányt...:)
2016. ápr. 18. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:

Inkább Vállra és karra.


A has nem lényeg.

Csak legyen kiállásod ehhez a magassághoz.


33N

2016. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1-es, már ne is haragudj, de te hol élsz, zacskóban?

Vagy szelektált a látásod?

Rengeteg olyan pár van, ahol a pasinak nincs kidolgozott, izmos teste! Hahó, fel kéne ébredni álomországból! 23L

2016. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha kidolgozott, tökéletes teste lenne a 30 körüli pasimnak. :D

Amit leírtál, és amilyen kép megjelent s fejemben, nekem az tetszene. :)

2016. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy mellre gyúrj inkább vagy pénztárcára?Ha pénzéhes r*biket akarsz,akkor pénztárcára,ha csinos,de értelmes nőt,akkor mellre(és karra,hasra stb).De ez sem mindenkinél szempont,van,aki a mackós pasikat szereti.Ahány nő,annyi ízlés.

20L

2016. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elmúlt 3 évben tanulmányok miatt nem tudtam időt fordítani edzésre, sőt, még evésre se.

Lement a súlyom 64-re, ami alapból se volt olyan nagy.

Szóval most elég vézna vagyok, és mégis már több mint 1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel.

2016. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Agyra gyurj inkabb.

19L

2016. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Heh, de sokan nem értik az iróniát. Olvassátok vissza, úgy egyszerűbb.
2016. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!