Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Társasházban mennyire vigyázna...

Társasházban mennyire vigyáznak egymás autóira?

Figyelt kérdés
Lakásoknál a teremgarázsban mennyire vigyáznak egymás autóira? Ha nincs eladó hely, akkor lehet kérvényezni a „háztól” megvételre? Nem laktam még lakásban, viszont első lakhatásként ez a jobb választás, több szempontból is.

2016. jún. 18. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a társasház, mennyire ismerik egymást a lakók, stb. Kisebb házakban szoktak figyelni, nagyobbakban nemigen. A garázsvásárlás módját meg kell nézni a társasház működési szabályzatában illetve a tulajdoni lapon. Nem egyforma mindenütt.
2016. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző lakásomhoz bérelhettem teremgarázs helyet, mindig voltak kint a hirdetőn eladó helyek. Hogy mennyire vigyáznak egymás autóira az emberek az jó kérdés, kb. mint bármilyen más parkolóban. Mondjuk én egy több száz lakásos lakóparkban laktam. Csak néha találkoztam a mellettem parkoló autók tulajdonosaival is.

Ami véd, hogy mindig ugyanazok állnak melletted, így pl. ha meghúzzák az autót, elég egyértelmű kit kell keresni. Ezen felül be van kamerázva, káreseménynél könnyű tisztázni a dolgokat.


Jelen pillanat egy sima panelban lakok ház előtti parkolással, de pont nem látok rá. Azt kell mondjam itt is elég állandó a parkoló társaság, szinte mindig mindenki ugyanott áll, bár nincs bekamerázva és ha valaki végignyúzza az autót sem lehetsz biztos abban, hogy ugyanaz volt, aki este melletted parkolt.

2016. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!