Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes kezdeni az önálló...

Hol érdemes kezdeni az önálló életet?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok lassan el szeretnék költözni ,de 1 a gond. Nem tudom ,hogy hol kezdjem el az önálló életemet. Vidékiként fel vágyom nagyobb városba,de fogalmam sincsen,hogy hová költöznék mivel kis faluban élek nincsen semmi látnivaló még a pizzéria is megszűnt szóval pörgősebb életre vágyom nem zárom ki Budapestet sem. Mit javasolnátok a helyzetemre ? 27 évesen lesz egy olyan lehetőségem,hogy ingatlant lakást vásároljak mit javasolnátok panel lakást vagy családi házat ?

2016. jún. 30. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott, ahol munkat kapsz. Ha nincs munkad, tok mindegy hova mesz, nem lesz onallo eleted mert nem tudod magadat eltartani.
2016. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van? Ha elég sok, akkor javasolnék egy kellemes 2.kerületi kertes házat, 100-150 milláért sok ajánlat van a hirdetési oldalakon. Kitűnő életkezdési lehetőség.


Ha esetleg nem vagy ennyire jól eleresztve, akkor panel, az 15 millából kijön, kevésbé felkapott lakótelepen.


Annyira laza a kérdésfeltevésed, hogy nem lehet rá válaszolni, nem látunk bele sem a pénztárcádba , sem az önéletrajzodba, hogy milyen szakmai képzettséget tudsz felmutatni.


Irj kokrétumot, én bp-i vagyok

2016. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress munkát, és ahol a legjobbat találod oda költözz.
2016. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!