Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ciki lenne, ha alacsony...

Ciki lenne, ha alacsony keresettel kivennék egy egyágyas szobát egy kollégiumban?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Kollégiumban nem vehetsz ki csak úgy szobát!
2016. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
78%

Ez nem "ciki vagy nem ciki" kérdése,hanem a mateké.


Megéri a pénzt az egyedüllét? Mellette marad kajára?


1.-nek: Manapság sok kollégium ad ki szobát,kell a lóvé nekik is.

2016. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

szerintem célszerűbb albérletbe menni, de ott közösen osztozkodni. pl egyetemisták szokták,hogy akár 4-5en vannak egy lakásban . így megoszlik az albérleti díj és a rezsi is.

amúgy nem ciki,az a ciki,hogy olyan csóró országban élünk,hogy egy átlag fizetéssel kb éhen lehet halni

2016. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Kollégiumokban van olyan részleg, hogy vendégszobák. Bár azt nem tudom, mennyi időre és mennyiért adják ki ezeket.
2016. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A kolikban, amiket en ismerek, nem adjak ki hosszutavra a vendegszobakat sajna.
2016. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hallottam arról,hogy néhány helyen van ilyen lehetőség,sajna most nincs nagy keresetem és ideiglenesen rövid távra ezt tudnám magamnak kivitelezni.
2016. júl. 3. 15:21
 7/14 xswerdy ***** válasza:
Egyrészt max. a magánkollégiumok rugalmasabbak, és felvesznek olyat, aki nem diák. Azon kívül a kollégiumokra Magyarországon nem jellemző az 1 ágyas szoba (a magánra sem). Úgyhogy sok jóval nem bíztatlak, de próbáld meg.
2016. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jártam már úgy, hogy Sopronba kellett utaznom sűrgős ügyben, szállásom nem volt. Az egyik kollégiumot ajánlották, vendégszobát kaptam, ahol kétágyas szobák voltak, de három napig egyedül voltam. Fényes szalagparketta, működő tv, net, külön is fürdőszoba, beépített szekrények, jó fűtés (télen), minden és nem volt drága. Valami ilyet kellene találnod, az sem baj, ha ketten vagytok, nem franciaágy van benne. Csak ki kell bírni a másik horkolását például.
2016. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez igen drága megoldás, albérletben szobát kivenni jobban megéri. Persze ott nem lennél egyedül...
2016. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Budapesten méregdrága az albérlet, ezért vesznek sokan kis panellakást, jobban megéri.
2016. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!