Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecen Biczó kert, Bayk...

Debrecen Biczó kert, Bayk András kert nagyon rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Házvásárlás céljából.
2016. júl. 11. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ott van a kertünk (Bayk A. kert) Laknak kint sokan. Akinek bejön az ottani létforma annak biztos megfelel. Nyugalmas, csendes, tipikus kiskerti életstílus, szőlő- gyümölcsös kertek, kertművelők köre, állatot is lehet tartani. Ha nincs autó, akkor érdemesebb a buszmegállóhoz közelebb venni a kertet. Én mondjuk nem laknék ott semmi pénzért, számomra világvége hely és a csendet sem szeretem.
2016. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem külsőre nagyon bejön a környék, aranyos, egyedi házikók, csend.

A csend mindennél többet ér.

Anno néztünk ott házat, de letettünk róla.

Földút van, igaz később is földúton vettünk házat, de épp elég, hogy 1-2 percet megyek most földúton, mert egy csinos női szandál 100 méteren is telemegy, és elég gáz, ahogy kinézel, vagy esőben bokáig sárban gázolsz, ez emgint csak gáz, ha nem bakancsban jársz, hanem mondjuk tűsarkúban, mert irodában dolgozol.

És a ház, amit mi akkor néztünk, 9 percre volt a műúttól, földúton.

Igazából még lehet ez se lett volna baj, de nincs közvilágítás. Azóta már lehet van itt-ott, de nem biztos.

És tudod, mi nincs ott, ahol nincs közvilágítás: hát közbiztonság.

Tipikus kertség ebből a szempontból is: rendszeresek a betörések.

Közvilágítás nélkül sötétben nőt, fiatal lányt, kisgyereket nem szívesen engednék egyedül, de még férfit sem, mert 2-3 suhanc nekimegy.

Ha nem nagyon messze van, hanem mondjuk közel az úthoz, és van világítás, akkor szerintem jó lehet, mert a város közel van, és vannak boltok, de tényleg az az igazi, ha kocsi van. Mondjuk a buszközlekedés is rendben van, de ez is attól függ, hogy milyen messze lenne a ház a buszmegállótól.

2016. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megfogadom a tanácsod második!
2016. júl. 12. 05:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen véletlen, hogy épp ma van egy cikk a haon-on.


a legforgalmasabb utcában sincs műút.

majd 2 km az utca, és most csak 100 métert csinálnak meg belőle.


[link]

2016. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Kondoroskert utcán, az le van kövezve, és közvilágítás is van, sokan laknak ott, de nagyok a telkek. Vannak ott eladó házak, és nem hallottam még panaszt a közbiztonságra sem. Jó a buszközlekedés is.
2016. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Biczóban lakik a kisebbség nagyobb része. Csak hogy tudd.

Ha zártkertet akarsz, nézz szét esetleg az Acsádi úton. (a zártkerti részén). Az biztos, hogy rendes környék.

2016. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!