Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyibe kerülhet Bp-en egy...

Mennyibe kerülhet Bp-en egy szinte csak alvásra való, kicsi lakás?

Figyelt kérdés
Nem kell több, mint 12-15 m2, közlekedés miatt inkább belvárosban. Semmi extra, minimális.

2016. júl. 26. 05:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
12-13 millió.
2016. júl. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kösz. Ez biztos? Mert, akkor kijjebb kell keresnem.
2016. júl. 26. 06:02
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Inkább 15 millio.minél kisebb annal nagyobb a nm ára.a házban most adtak el egyet 12 nm 15 millio. Egy lyuk és egy mosokonyha volt régen. Remélem azt tudod hogy ezek a 12-15 nmes lakasok vagy a régi mosokonyha vagy közös régi wc ből vannak kialakitva
2016. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Akácfa u
2016. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék ilyen kutyaólat. Nagyon drágán adják őket, dohosak, penészesek, sötétek, hidegek.

Akkor már jobban jársz egy panel garzonnal, megkapod ugyanannyiért, és mégis tudod hova rakni a cuccaidat benne.

2016. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
A 15nm alatti lakásoknak is van piaca a belvárosban, bár nem akkora mint külföldön. Nem lehetetlen találni ilyet 6-7 millióért sem.
2016. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

kösz.


Hát, jól meg kell nézni, az biztos. A panellel az a baj, hogy több a szomszéd általában, és ha még hangszigetelek, még kisebb lesz. Cuccom sincs sok, nem vagyok olyan.

Ha tényleg mosókonyha volt előtte, akkor lehet nedves, az is igaz. De van olyan is, ami cselédszoba volt előtte és a konyha vizesblokkjához építetták. De lehet, hogy annak is van hátránya.


Lehet, hogy akkor az jobb lenne, ha még átalakítás előtti mosókonyhát-WC-t találnék, és rendesen ki lenne szárítva, javítva minden. Nem is tudom.

2016. júl. 26. 15:25
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy egy panelgarzon jobb választás, mint egy cselédszobából generált vacok. Laktam bérlőként mindkettőben, messze jobb a panel. A panelben rendes közművek vannak, viz, csatorna, stb., ezekben a generált kutyalyukakban pedig innenonnan odakanyaritott csövek, szellőzés szinte semmi, és lehet, hogy hajszálvékony falakkal van leválasztva a szomszédtól, innenonnan beázik, mert fölötte is, mellette is generáltak egy kutyalyukat, stb. Biztos, hogy inkább egy 30 négyzetméteres panelre költenék 15 millát, mint egy belvárosi lyukra.
2016. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De hát nekem 5x6 az túl nagy lenne. Minek akkora, üres lenne, csak kongna. a fele is untig elég, nem kell konyha, elég egy kis hűtő, plusz egy mikro-mini sütő-2 főzőlap kombó helyette. Fürdő sem kell nagy, csak egy kád-csap-wc. Meg egy szoba, slussz.

A panel még alacsony is.

De azért érdemes mindent megnézni, tudom.

2016. júl. 26. 19:33
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Véleményt kérdeztél, megirtam. Te tudod, hogy hol akarsz lakni. 30 nm amúgy cseppet sem nagy. Egy dupla ágy és környéke 6 nm. Lehet persze összecsukható fotelágyban is aludni, aki azt kedveli. Én szeretek asztalnál enni, de azt is lehet ölben tartott tányérból. Esetleg nem mindig akar az ember egyedül aludni és enni. Én albérletezésem során azt tanultam meg: legyen kényelmes ágyam, és lehessen rendesen fűteni. Ha ezekkel gond van, az tudja a legjobban a komfortérzést csökkenteni.
2016. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!