Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mégis mit csináltam rosszul?

Mégis mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

A helyzet ennyi:

Már lassan két éve hirdetem a neten a vidéki házunkat.

Direkt néztem az itteni házak átlagárát és az alapján állítottam be az árat.

Mégis senki sem érdeklődik. Persze sejtem hogy ott a hiba hogy itt csak közmunka van mint munka, és a közbiztonság is zéró s ugye a híradóba is szerepelt nem egyszer a falu, hol lincselés, hol brutális gyilkosság miatt..

de akkor is, hogy tudnám eladni a házat?



2016. júl. 27. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol hirdeted?
2016. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs munka és rossz a közbiztonság. Mégis ki akarna ilyen helyen lakni, ha vehet máshol is házat?

Ha el akarod adni, nagyon le kell vinned az árat, még így is kétséges. Valamit valamiért.

2016. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
normális ember ilyen helyre nem költözik.... akiknek meg csak az a lényeg,hogy olcsó legyen,azoknak mind1,hogy hol vannak közmunkán stb az számít,hogy a csok-ból kiférjen, tehát maximum 2,7 millió legyen (a csok csoportba több ilyet is olvastam)
2016. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ózd vagy Olaszliszka?

HA fizetnének, sem költöznék oda.

Kisebbség esetleg menne, de nekik semmi más nem számít, csak az ár.

Ha a jó állapotú házad máshol mondjuk 10-12 millát érne, ezeken a településeken szerintem 3 milliót.


DE azt írod, nézed az ottani árakat. Akkor mások is hirdetnek ezek szerint.

Mások el tudják adni?

Ha ők sem, akkor tényleg a kutya sem akar oda menni, vagy túl magasak az árak.

Ha ők el tudják adni, akkor más baj van a hirdetéseddel.


Egyébként nyugodtan felveheted a kapcsolatot egy ingatlanossal, kezdd úgy, hogy van egy eladó házad, menjen ki, nézze meg, mennyit ér, és ő mennyiért adná el. Elmondja, mivel nap mint nap ezzel foglalkozik.

Aztán nem muszáj vele szerződést kötnöd, nem kell aláírnod semmit. Azt mondod, meggondoltad magad, vagy túl soknak találod a jutalékát, köszönöd szépen.

2016. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
A leírtakon kívül gondolom a szokásos: idétlen/hiányos hirdetés, sötét képek, rumli, romos állapotok...
2016. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Toppantó válasza:
100%

A helyi ingatlanok átlagára az nem az eladott hanem a szintén még eladatlan ingatlanok átlagára.. amit a szintén eladatlan ingatlanok árai alapján találtak ki magánszemélyek kb.. esetleg nagyjából meg lehet alapján.. A valóságos tranzakciókról semmit nem tudsz..Tehát egy vak vezet világtalan játék addig amíg nem beszéltél eladókkal ez volt az első..

Aztán a "roma-telepen is kelnek el (vagy foglalnak el) házakat" megveszik annyiért amennyit ér azoknak akik ott élnek.. A kis településen 2 lehetőséged van.. saját településen belüli vagy környező településekről való vevők keresése. (lehetőleg még szarabb helyről ahonnan a Tiéd előre lépés) 2 A falumarketing azoknak a Bioélet és vega és természetkedvelőknek nagyvárosból szabadulni akaróknak a megcélzása akik Önfenntartó éltre rendelkeznének be.. Ők leszarják ha minden nap bicskáznak a falu kocsmájában nem kultiválódnak ilyenekkel és nem nézik a TV2-t se.. stb..stb.... Sok sikert. Amúgy ...a reális ár kiderítése iránti igény = eladás iránti igény Aki arra nem kíváncsi vagy vitatja hogy 10%-os pontossággal belőhető az NEM IS ELADÓ csak kínálja és jobb lenne ha azt se tenné..

2016. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az efféle házak nem az internetes hirdetések alapján kelnek el általában. Környékbeliek szokták megvenni őket. Ha egyáltalán megveszik. Tudok olyan helyről, ahol a fél falu eladó. Hirdessél cédulákon buszmegállóban, kisboltban, kocsmában, stb., ahova a helyiek járnak. A másik célközönség valóban az elvarázsolt bio-hívők lehetnek, de ők nagyon kevesen vannak és nehéz megcélozni őket.
2016. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!