Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpalotai lakótelep élhető...

Újpalotai lakótelep élhető környék?

Figyelt kérdés
Nyírpalota út-víztoronyház-vásárcsarnok részt néztem, nagyon szoci de amúgy normálisnak tűnt. Élhető hely? Milyen arra a közbiztonság, főleg sötétedés után? C. van?

2016. aug. 23. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
C. mindenütt van :D
2016. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Igen.
2016. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mármint élhető.
2016. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
C. van, állítólag kamerák is; élhetőséghez plusz, hogy a tömegközlekedése is rendben van.
2016. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, éjjel is normálisan haza lehet jutni, nem kell félni.
2016. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
A közbiztonság nagyjából olyan mint a Blahán vagy a Deákon. Nagyon sok a kátrányos helyzetű, és főként a megállókban szoktak portyázni, úgyhogy a helyedben elkerülném őket. Ha saját autód van, akkor viszonylagosan rendbe van, de a bűnözési ráta sajnos egész Budapesten nagyon magas.
2016. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban sokkal jobb volt. Nem voltak drogosok, nem éreztem azt, hogy ennyire le van szakadva a várostól (=ugye nincs metró) és azt sem, hogy ilyen érdekes emberek mászkálnak arrafelé. Lehet, nem is mászkáltak, nem tudom. Most a Jászai környékén lakom és vannak c-k, szóval ez tényleg mindenütt van. A szomszéd is bárhol lehet az, mert önkormányzati lakások mindenhol vannak.
2016. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!