Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gubacsi lakótelep milyen környék?

Gubacsi lakótelep milyen környék?

Figyelt kérdés

Ott kívánnék lakást venni, főleg olyanok véleménye érdekelne akik sokszor jártak ott vagy ott élnek/éltek.

Köszönöm



2015. jan. 6. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

hírhedten rossz

vannak a rossz pletykák a nyolckerről hogy mik történnek, de az ott a valóság

2015. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 szerintem keveri a helyeket, ő az Illatos úti "lakótelepre" (gettóra) gondol, a Gubacsi lakótelep a csepeli átjáró melletti rész.

Szerintem csendes, hangulatos, rendezett környék, emberléptékü házakkal.

A régebbi szocreál rész mellett egy lakópark jellegű új építésű házak is vannak.

Gubacsi lakótelep:

[link]

[link]


Az Illatos útra "a dzsumbuj" (ez egy teljesen másik rész!) viszont semmiképpen nem ajánlott! Gettó! A "négyház" közül már csak egy áll, többi lebontva, az is betéglázott ablakokkal, nehogy barnabőrűek feltörjék, beköltözzenek.

Illatos út:

[link]

[link]

2015. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Téglaégető utcában lakom.Nagyon jó környék.Csendes nyugodt.Több bolt is van a lakótelepen,iskola,gyógyszertár,pizzéria,fittnesterem.A közlekedés is jó,busz a boráros térre,és a határ útra is.6os hév a közvágóhídig.Remélem segítettem.
2015. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!