Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért hagyják magukat bepalizn...

Miért hagyják magukat bepalizni az emberek az ingatlanosok ak miért kötnek velük szerződést?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegyik ingatlanos csaló.
2016. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Az a probléma, hogy előítéletesek vagytok, konkrét élmény nélkül vélemény formáltok, pedig fogalmatok sincs mi áll a háttérben valójában! és ez a legtöbb esetben az eladónak rengeteg segítség... Egy ingatlanos (ha nem szélhámos, de ezért is kell megbízható hálózatot választani). Akkor abszolút érdekelt hogy a lakás minél előbb elkeljen, hisz neki is ebből van pénze! Statisztika! Az emberek egyre nagyobb része vásárol ingatlan irodától, mert bíznak a cég erejében, és félnek az átveréstől. és nagyon sokat kell foglalkoznod hogy hol, hogyan hirdesd, ez rengeted munka, nem is beszélve arról hogy vannak lehetőségek a jutalék barátságossá tételére, rengeteg példánk var arra is hogy az irányár
2016. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jezoos melyk irodanal vagy? Na már most en a Duna Houseval és az Otthon Centrummal voltam kapcsolatban. A Duna Houseosok közl kivétel nélkl mindenki erőszakos undorító ember volt. Még 1000 fttal is át akartak verni mikor ingyen be tudnak tekinteni a tul. Lapba.

Én többet soha nem hagynám magam. Egy rokon által sikerült belátnom abba miért csináljak ezt az erőszakosságot.

Addig fontos nekik minden amíg be nem viszik az adatbázisba.onnantól ha eladásra kerülne a fél jutalék már az övé és nem csinál többet semmit. Várja a sültgalambot hogy majd valamelyik eladja a többszáz kollegaja közül. Mondanom sem kell egy embert sem hoztak.

Az Otthon Centrumnal aki felvette az hozott embereket de olyanokat akik eleve kisebb és olcsóbb lakást kerestek.

Alig tudtam megszabadulni tőlük.

Ráadásul állandóan hívogattam még úgy is hogy le volt védve a telefonszámom a rendszerben. Tehát még azt sem tartottak be a Duna Houseosok hogy leellenőrizzék a rendszerbe tartozok e valahova a telefonszám. Végül sajat magam adtam el, ennek már 4 éve.

Most újra árulok egy ingatlant és állandóan zaklatnak hiába írom oda hogy ne keressenek. Többet tuti nem hagyom magam bepalizni és nem értem hogy sokan miért hagyják . Vagy lehet mindenki a saját kárán tanul...

2016. szept. 4. 10:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Miután felmondtam a szerződést a hirdetést nem vették le és hívott olyan érdeklődő akinek azt mondtak elkelt már az ingatlan. Erre mi is felhivattuk a szomszeddal ugyanezt mondta hogy " nemrég adtam el"
2016. szept. 4. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk semmilyen rossz tapasztalatunk nem volt. Közös tul. volt, ezért érdekünkben állt minél előbb eladni és ezért mindent meg is tettek. Miután elkelt, egyszer se hivogatott senki.
2016. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak inkorrekt ingatlanosok. Én a Ballával állok kapcsolatba és csak jó tapasztalataim vannak.
2016. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!