Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikor lett átadva a ház?

Mikor lett átadva a ház?

Figyelt kérdés
El szeretnénk adni a házunkat. A CSOK miatt az érdeklődőknek tudnia kellene mikor lett átadva. Nem tudjuk sajnos. Hogy tudhatnánk meg? Hol járjunk utána?

2016. szept. 18. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Földhivatalban a helyrajzi szám alapján kiderül.
2016. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. szept. 18. 09:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés. Be kell menni vagy e-mailben vagy levélben is kérni lehet?
2016. szept. 18. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom,hogy miért kell tudnia a csok miatt mert ha az új házas csok-ba reménykedik azt már akkor elbukta amikor ti a használatba vételit kikértétek.

Ügyfélkapun hrsz alapján lehet térképmásolatot és tulajdoni lapot kikérni (tulajdoni lapnál vagy egy alap ingyen és egy részletesebb ami fizetős) ezektől eltérő dolgot személyesen lehet csak.

2016. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is tisztázd a vevőddel miért érdekli mert én is azt gyanítom hogy az új házra járó csokra pályázik.Ott érdrkes az hogy mikor volt kiadva az építési engedély.De mivel a ti hazatokra már ki lett adva a használatbavételi csak használt hazra járó csokot kaphat.Ott viszont semmi jelentősége az átadás időpontjanak.

2016. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebböl a dologból származhat nekünk bármi bajunk? Vagy értitek nehogy belekeverjenek bennünket valamibe.
2016. szept. 19. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva hogy a vevő valószínűleg nem veszi meg a házat semmi.Ja hogy tisztán láss.A használt házra járó csok a tietekre is jàr.Két gyerekre 1,43 millió, háromra 2,2 millió Ft.
2016. szept. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!