Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vannak a vevők? Hol az a...

Hol vannak a vevők? Hol az a nagy ingatlanpiaci fellendülés?

Figyelt kérdés

El szeretnék adni egy lakást. Az ingatlan.com szerint a környék átlagárán hirdetem. A lakás jó állapotú, igazából nincs vele semmi gond.


Valahogy mégsem izzanak a telefonvonalak. Miért?



2016. szept. 20. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem népszerű az a környék. Merre akarod eladni? Zuglói érdekelne.
2016. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Hirdetés nélkül nem igazán megmondható mi a probléma. Lehet gond a fotókkal (homályos, nem megfelelő szög, lényegtelen részek), Lehet gond a környékkel.

Voltam én olyan jó állapotúnak hirdetett lakásban, amit konkrétan szét kellett volna verni, hogy jó legyen.

2016. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az osszes ingatlanra ment fel a kereslet, csak nehanyra amik jo helyen vannak, jo allapotuak.
2016. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Budafokon van, rózsakerten. 50m2

Jó környék, parkos, nyugis. Első emelet, szóval még az sincs, h a negyedikre kell lépcsőzni és azért nem keresik...

2016. szept. 20. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Hol? Sehol!

A CSOK miatt szinte mindenki nyerészkedni akar, felverték az árakat, a vevők bosszankodnak és kivárnak még hátha lentebb megy. Én Budaörsön nézegettem egy házat, 1 hét alatt 1 milliót ment fel az ár miután közölte a kormány hogy a CSOK-ot kiterjeszti.

2016. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem rengetegen hívtak 15 nap alatt adtam a lakást. Bp. Garzon. Sok hül...e is hívott meg nézelődő így már azon voltam hogy feladom árulja egy ingatlanos mert azok is rohamoztak. Aztan a 10 napon megnézte egy pasas. Nem sok reményt fűztem hozzá mert dícsérte hogy milyen szép jó és mondta még megnéz mást is. Másnap telefonált hogy jönne a gyereke is nézni. Ajánlatot tettek, alkudoztunk, és adásvétli született.sorba kellett lemondanom a többi érdeklődőt.

Szerintem lehet drágán árulod.mert nálunk iszonyat forgalom volt a 10 napom szabadideje a mutogatással ment el, jttek reggel du este későn is hétvégén brrr

2016. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6


Mint írtam a környék átlagárán árulom. Van drágább is, olcsóbb is.

2016. szept. 20. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Budafoki vagyok, nemrég költöztem új lakásba, konkrétan itt kerestem, de a rózsakerti lakótelepet élből kizártam a Bartókkal és Leánykával egyetemben, egyszerűen van jobb is. Az ingatlanos nagyon próbálkozott mutogatni ott, gondolom nem nagyon mennek, mert nagyon nyomatta. Nem tudom mióta hirdeted, de érdemes várni, míg jön egy olyan madár, aki pont ott akar.
2016. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és még az, hogy rengeteg eladó van ott, nem néoszerű a környék, aki meg pont ott akar kiválasztja a legolcsóbbat.
2016. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy ott nincs akkora kereslet mint Bpn. És ahhoz képest mármint a kereslethez képest draga. Meg ami az ingatlan.comon meg van adva ár az mindig az átlagolt hirdetési nem eladási árakat tükrözi. Tehát a drágább jobb elosztásu stb is benne van, én a helyedben lejebb vinném az árat, max. Kevesebb lesz az alku benne.de lehet több az érdeklődő.
2016. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!