Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Volt valaki aki ingatlan...

Volt valaki aki ingatlan vásárlás utáni illeték fizetésre részletfizetést kért? Minden esetben megadják vagy mik a feltételei?

Figyelt kérdés
Az biztos h kell illetéket fizetnem, 400 ezer Ft-t, ezt szeretném részletben.

2016. szept. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján amiket össze olvasok a fórumokon, megadják.
2016. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a kiskorú gyerekere való tekintettel megkaptam. Az sem mindegy, mennyi időre kéred. Valószínűleg szabályozza valamilyen rendelet. ( 17 éve vettem a lakást, volt hitelem is, azt is beleírtam a kérelembe. )
2016. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És lehet tudni h van-e valami jövedelem korlát?

Én GYESen vagyok és van két kiskorú gyerekünk, viszont férjem fizetése nem rossz, hitelünk nincs.

2016. okt. 1. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a mostani szabályokat, de valószínűleg van egy főre eső jövedelemhatár. A kérelembe a rezsi költségeit is beleírhatod, az csökkenti a bevételeket.

Egy ügyintézőtől kellene érdeklődnöd, valószínűleg jobban tudja,mi az eljárás,mint én.

2016. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a feltétele az, hogy úgy tűnjön tudod is fizetni. Részletsen ki kell tölteni, hogy mid van, mennyi a bevételed, a veled egy háztartásban élőknek is, meg le kell írni, hogy mennyire hosszan akarod fizetni és miért nem bírod egyben kifizetni.


Én kövér összeggel tartoztam a Navnak arra kértem részletet, nem írtam szívhez szóló sztorit, kitöltöttem az adatokat, aztán leírtam, hogy hanyagságból nem néztem utána hogy fizetnem kéne, aztán rájöttem, úgyhogy magamtól elrendeztem a papírokat, a részletek fizetésében pedig addig míg lesz újra bevételem segít édesapám (akitől külön lakok így nem is volt róla semmi feltüntetve, hogy miből segít), meg a férjem. Simán megkaptam. Mondjuk nem estem túlzásba, hogy élethosszig akartam fizetni, én 18 hónapra kértem a részletet az vállalható összeg volt, nem volt túl hosszú idő. Szinte csak most kezdtem, de már mindjárt le is jár. :D

2016. okt. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!