Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen panelban az elso...

Milyen panelban az elso emeleten lakni?

Figyelt kérdés

Flldszintitben biztosan nem laknék,viszont az elso emeletrol nem tudom eldonteni,hogy elonyos valasztas lenne e,vagy minimum egy masodik emeleti?

Koszi a valaszotokat elore is.



#panel #elso emelet
2016. okt. 14. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Sokan az idős kori mozgáskorlátozásukra meg a lift meghbiásodására gondolván kedvelik, de én magasságpárti vagyok. Manapság a legfelső emelet sem proléma, mivel a szigetelés-technika megoldja a kedvezőtlen hőingadozásokat is.
2016. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Én ha panelban kéne laknom,3.alá és 6-7 fölé nem költöznék.
2016. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. emeleten nőttem fel.

84-től 99-ig ott laktunk. Imádtam.

Ma már nem mennék panelba, de ez más téma. :)

Szerintem tökéletes.

Földszint problémás, nem merném nyitva hagyni az ablakot, bedobhatnak csikket, egyebeket, kihallatszik a beszélgetésünk, vagy behallatszik másoké, stb.

Az elsőn már akkor is nyitva maradhat az ablak, ha nem vagy otthon, mert tuti nem ugrik be senki. A beszélgetés nálunk sosem hallatszott fel, és az is fix, hogy a mi beszélgetéseinket nem hallották a járó-kelők.

Akkor voltam iskolás, tehát sokat jöttem-mentem, ha rossz volt a lift (sajnos nem volt ritka eset), vagy csak soká jött, akkor az az egy emelet semmi nem volt.

Ennél magasabbra már nem szívesen megy az ember gyalog, főleg meg ha cipekedni kell, vagy babakocsit felvinni, stb. Másszon gyalog az 5.-re, akinek hat anyja van.

2016. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Évtizedeken át laktam az elsőn, a panelt utáltam, de az első emelet pont ideális volt. Lift négyemeletesekhez nem járt meg különben is, nem szeretek várni és bezárva lenni egy csöpp fülkébe, ami néha lerobban (nem vagyok klausztrofóbiás, inkább agorafíliás :D szeretem a teret). A földszint egy más téma, azt nem szerettem volna annyira sem, de az első már OK, persze a második is, de nagy különbséget nem érzek.
2016. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom,ez biztato!:) mentek a zoldek!
2016. okt. 14. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is első emeleten laktam 20 évig, előttünk egy park volt, fákkal, nyáron árnyékot is adott, erkélyünk volt, ott ebédeltünk. Sokszor kaptam ajánlatot magasabb emeleten lakóktól, hogy cserélnének, ha esetleg feljebb akarnánk kltözni... de nem akartunk.
2016. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo ezeket olvasni :)
2016. okt. 15. 21:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első emelet a legjobb. Földszint az nagyon rossz ugye mert hangos, hallgathatod ahogy a több száz lakó naponta ki-be megy az ajtókon, kívülről is hangos.

Első emelet tökéletes, mert az előbb leírt hangforrások már nem hallatszanak oda, és keveset kell lépcsőzni.

Engem az egyetlen ami ott zavart az a lenti garázsokból reggelente kitolató, begyújtó autók zaja. De hát egy panel nyilván nem síri csendről híres.

2016. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 30 évig volt panelünk - 4 emeletes, lift nélküli házban. Ott a földszinten mindenféle tárolók voltak (babakocsi, kerékpár, fűtőolaj), és mivel ezeket nem fűtötték, hűvös volt az elsőn.

A beszélgetés + egyebek meg igenis fel-/lehallatszódnak - természetesen nyitott ablaknál. Én az ilyen típusú házakban a másodikat választanám - lift ide vagy oda.

2017. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De az utolsónak üzenném h a tárolók a tizemeletesekben minden szinten ugyanott vannak, tehát legtöbbször ahol a földszinten van a tároló ugyanott van az az elsőn a másodikon és a többi emeleten is.
2017. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!