Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Albérlet, örökölt ház, vagy...

Twinkie kérdése:

Albérlet, örökölt ház, vagy egy helyben toporgás? Mit tegyünk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Több,mint 1 éve együtt lakunk az anyósomékkal egy hatalmas családi házban.Remekül megvagyunk együtt.A párom viszont úgy gondolja,hogy el kéne költöznünk.Én meg értem az ő állás pontját is,hisz ő itt mindig gyereknek számít majd...

Lenne egy üres ház,amit anyukáméktól örököltem,de a nagymamámmal van egy telken.Ismét alkalmazkodni kellene.Az állatainkat nem is vihetnénk valószínűleg.Nehéz lenne,de olcsó megoldás.A nagymamámmal remek kapcsolatot ápolok amúgy.Valószínűleg megtudnánk egyezni,viszont biztos,hogy sok időbe telne.

Gondoltunk albérletre,de itt megint felmerült az állat kérdés(mindenképp vinni akarjuk őket).Nézegettünk és nem igen találtunk olyat,ami kedvező lenne számukra.Sok helyen probléma volt az állat tartás,a hely,a környék vagy éppen a csillagászati árak a lakáshoz képest.

A lakás vásárlás azért nem jött szóba,mert nincs elég megtakarított pénzünk és megállapodtunk,hogy csak a legvégső esetben veszünk fel hitelt.


Ti mit tennétek?



2016. okt. 30. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem a problémátokat. Két hatalmas ház között lehet dilemmázni de mégis egy albérlet...

Egyébként milyen állatokról van szó ami nem fér el egy üres családi háznál de lakásba bevihető ?

2016. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5 teknős,1 snaucer,1 macska,2 papagáj.Gyerekkorom óta megvannak.
2016. okt. 31. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!