Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet szegeden?

Milyen az élet szegeden?

Figyelt kérdés

Nézegetem a lakásokat és brutál jó belvárosi lakások vannak 15-25M közötti sávban, 60-80nm esek, van penthouse is. nagyon jó állapotúak a házak kívülról is ( googl street view ablakokból behatárolás).

MIlyen az élet szegeden? nyáron voltam ott és baromira bejött. kisebb mint pest, ez tény, de sokkal jobb állapotban vannak a házak, mint pesten és a pesti 40 nm es kecóból tudnék venni egy sokkal nagyobbat, ( más kérdés, hogy nem adnám el, hanem kiadnám ) infós vagyok adatbázis kezelő, szerintem meló is lenne ott. Megéri elgondolkodni egy költözésen?



2016. nov. 12. 22:00
 1/5 anonim válasza:
66%
*Szeged
2016. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
25 millióért 80 nm-es penthouse, aha...Álmodik a nyomor?
2016. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Előre szólok, hogy munkát itt nem fogsz találni. Legalábbis jól fizetőt nem. Sokkal alacsonyabbak a fizetések, mint 'pesten.

Csak akkor éri meg ide költözni, ha meg tudod oldani, hogy mellette a fővárosban dolgozz. Akár feljársz kocsival naponta (de az 2 óra oda 2 óra vissza) vagy távmunkán, ha tudnak foglalkoztatni, az a legjobb. Fővárosi fizetés mellett Szegeden lakni leányálom.... lenne. Csak sajnos a legtöbb ember ezt nem tudja megoldani. Meg a sok utazgatásra amúgy is elmenne az a többlet pénz, amit keresnek, szóval meg sem éri, a fél életük rámegy az ingázásra.

2016. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 30.000 fős városból váltottam Szegedre és bár a szülővárosom turisztikailag felkapott mégis úgy tapasztaltam, hogy Szegedhez képest mindenféle szempontból alulmarad. Imádom Szegedet, egyetemista vagyok és életem legszebb éveit élem, természeti szépségekben is bővelkedik (már amennyire egy alföld természeti adottságokban meg lehet áldva, nyílván azért egy hegyvidék más tészta), sportolási lehetőség kifogyhatatlan, kulturális programok gyakorlatilag minden nap vannak, a szórakozóhelyek telítettek, úgy vettem észre, hogy a szegediek büszkék és erős "identitástudatuk" van és úgy az egész atmoszférát áthatja valami pozitív hangulat, főleg tavasszal érzem ezt április, május környékén. Hétköznap folyamatos nyüzsgés van, én szeretek tömegközlekedni is, úgyhogy engem ez a pörgés ki tud kapcsolni. Sajnos hajnalban nincsenek busz- és villamosjáratok, ami nagyon sok bosszúságot okoz néha, mert azért jelentős távolságok vannak Szegeden és sokszor volt már, hogy egy programot kellett félbeszakítsak, mert lassacskán jött az utolsó villamos. Amennyiben új hobbit szeretnék kipróbálni, itt mindig van erre irányuló klub, egyesület és mivel sokféle kereskedelmi egység van, ha kinézek magamnak valamilyen terméket, azt nagy eséllyel meg tudom itt vásárolni. Munka terén nem tudok nyilatkozatot tenni, ugyanis másik városban dolgozom és Szegeden még nem is próbáltam keresgélni, csak diákszövetkezeten keresztül.
2016. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Most már Budapesten élek és lediplomáztam. De sokszor visszahúz a szívem Szegedre, néha megyek is. Ha családalapításra kerül a sor, lehet visszatérek.
2019. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!