Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pályakezdés előtt álló fiatal...

Pályakezdés előtt álló fiatal vagyok és teljesen kétségbeestem, mikor lesz nekem otthonom? Vannak lehetőségeim?

Figyelt kérdés

Szóval nagy vonalakban:

24 éves vagyok 3 éves az orvosin. Végzés után ugye még kb 5 év minimálbér...

Álmom egy tanya, tehát kisebb faluban, vagy nagyon nagyon a város szélén szeretnék élni több hektáros kerttel. Önerőböl össze fog ez jönni valaha, míg még életkorilag energiám is lenne? Vagy fognak adni hitelt? Értem én itt hogy nem 60-70 éves koromra...

Egyáltalán hogyan alapítanak családot az emberek? Minden olyan drága, én meg alig tudok spórolni...Jó most anyu, apu fizeti a kiadásokat, de mi lesz később?



2016. nov. 19. 18:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha orvosin vagy miert akarsz te tanyát? Fejezd be a lehető legjobban a sulit, es nyomás egy kórházba dolgozni! Ha meg még tanulsz egy nyelvet, akkor nyomas ki külföldre (Anglia Németorszag)! Hülyére keresed magad, és orvoskent könnyen talalhatsz egy nőt akivel csaladot alapithatsz! De ügyelj h tenyleg olyan nő legyen akivel erdemes belemenni a kozos eletbe!
2016. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Bár orvosira járok, de ettől még vágyhatok tanyára nem?=D Persze csakis önellátásra, pár állattal és nem ipari szinten űzni. És lány vagyok. Külföldre pedig nem szeretnék menni. Család törzsgyökeres, mozdíthatatlan, én pedig túlságosan családcentrikus vagyok ahhoz hogy külföldre költözzek.
2016. nov. 19. 18:52
 3/5 anonim válasza:
34%
Ja bocsi, h férfinak titulaltalak! :D Hát igen lehet az álmod egy tanya, termeszetesen! De az orvostudomány is szép szakma! Gondold el amikor bemegy hozzad egy ember, fajdalmai vannak, vwgy valamilyen egeszsegugyi problémaja, te csinalsz vele valamit, és elmulik! :D Én szivesen lettem volna orvos, csak en nem tudtám mondjuk az embereket inekcióval szurkálni vagy szikével megvágni! :D Praktizalsz mondjuk egy nagy varosban 30evet, addig gyujtogeted a penzt majd lekoltozol falura es megalakitod a kis gazdaságod :D Esetleg m3g a kis faluba szükség lehet gyermwk orvosra. :D
2016. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális fizetés, biztos állás és 30% önerő mellett adnak hitelt. A tanyák nem drágák, a kutya se akar manapság tanyára költözni, így szerintem 30 éves korodra nem irreális elképzelés ez.
2016. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ennyire a jövőn. Vannak váratlan fordulatok az életben: Valami jó kereseti lehetőség, jól kereső férj, váratlan örökség egy távoli rokontól, stb. Kevesen vannak, akik egyedül, csak saját vérükkel, verejtékükkel jutottak valahova. A szerencsefaktort ne hagyd ki. Amúgy egy kis tanya megszerzése nem olyan nagy ügy, valóban.
2016. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!