Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja az úgymond pasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja az úgymond pasim, Gábor -bár nem igazán jártunk- kidobott miszerint én túl fiatal és éretlen vagyok egy kapcsolatra. Ezt chaten közölte velem. Kétségbeestem bőgtem és nem értettem ezt az egészet. Még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

fontos lenne szóval kérlek titeket ne gúnyoljatok ki.

Petra 15


2012. okt. 7. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebbők a kérdésfeltevésből igazat adok neki. Nem gúnyollak ki, de tényleg éretlen vagyok egy kapcsolatra. Chat-elj tovább, de ne vedd túl komolyan a dolgot! Nem érdemes. Lesz majd komoly neked is, később. Nyugalom! Ezért nem érdemes sírni.
2012. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Petra!

Fogadd el Gábor döntését,semmi esetre ne nyaggasd.

Gábor nem volt úriember ez tény de abban igaza van,hogy fiatal vagy.

Hagyd ,hadd teljen el pár hét ,legyél türelmes.

J.

2012. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg velem....
2012. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neten keresztül ismerkedtetek ? mert akkor ne csodálkozz rajta, chaten, stb.. szinte senkinek nem olyanok a szándékai, mint amit ír... már ha van egyáltalán valami szándékuk.. amúgy azt is jó lenne tudnod, hogy jársz e valakivel, vagy sem.. vagy jártok, vagy nem, nincs olyan, hogy úgymond pasi, nem igazán jártatok.. ezek szerint csak te gondoltad, hogy igen, akkor viszont nincs olyan, hogy kidobott.. nyugodj meg, kis idő múlva elfelejted és a következő pasinál már sokkal körültekintőbb leszel
2012. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább,felejtsd el a srácot.
2012. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!