Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagy Britanniában milyen az...

Nagy Britanniában milyen az élet? Munkalehetőségek még vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék új életet kezdeni, de nem itthon hanem külföldön. Mivel angolul beszélek így vagy Anglia vagy Skócia lenne az ideális cél. Olyanoktól kérdeznék elsősorban akik kint voltak vagy vannak, hogy mondjuk a vendéglátás terén milyenek a munkalehetőségek kint? Lenne induló pénzem is majd 2500 font és ott a helyszínen keresnék munkát ha odáig eljutok majd. Valójában ez csak kíváncsiság egyenlőre, de a fő kérdés (nem meggazdagodni akarok kint hanem inkább felejteni) van munka annak aki akar? Előre is köszönöm a választ!

2013. aug. 22. 10:45
 1/6 anonim válasza:
Ha keresel akkor bőven találsz munkát Angliában a vendéglátás terén. Az induló pénzel pár hétig kihúzod amíg kapsz valami munkát. Mindenhol nehéz a kezdet , sehol sem lesz konnyebb.
2013. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, van. Véleményem és tapasztalatom alapján, ha tudsz angolul, és akarsz is dolgozni, akkor viszonylag hamar el lehet helyezkedni, lehet állást találni. A kezdőtőkéd megfelelő, szóval sok sikert idekinn.
2013. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne túlozzunk olyan bőségesen szarásig ott sincs munka de azért legalább akadgat.
2013. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2500font? indulásnak az jól hangzik.

Pláne ha egyedül mész és nincs ismeretséged kinnt.

Szükséged is lehet rá

Nekem úgy 2-3 hónap kellet mire találtam valamit.

Azt is segitséggel.

Embere válogatja .

Ki mennyire talpraesett stb

2013. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak felejteni akarsz arra jó Anglia.

Meggazdagodásra nem .

Én nem találkoztam még Angliábol hazajött meggazdagodott honfitársakkal.

2013. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha új életet akarsz kezdeni és gazdag is szeretnél lenni akkor irány az UAE ( United Arabish Emirates) ha tudsz angolul vagy/meg egy kicsit arabul de ha nem az se baj. A 2500 font az elég, ráadásul az árak jóval a magyar árak alatt vannak. Nembeszélve arról, hogy akár havi 60 E dirhamot is kereshetsz! (1dirham=60ft) azaz 3.600.000 forintot. És azért az se mindegy, hogy ott dolgozol egy angol nagyvárosban ami tele van mindenféle jött-ment emberrel, ide meg nem engednek be akárkit. Úgy hogy szerintem gondold át!
2013. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!