Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megvennétek azt a házat ahol...

Megvennétek azt a házat ahol gyermekgyilkosság történt?

Figyelt kérdés

Volt a TV-ben is pár éve egy apa megölte két gyermekét aztán megölte magát is házban. Most a Feleség árulja.

A ház pöpec, csak szigetelni kell és színezni. Egyébként teljesen lakható 6 éves ház.


2016. nov. 29. 19:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszek szellemekben de nem szívesen laknék ott ahol valakiket pl baltával darabokra csapkodtak és csupa vér volt a fal meg a flafon. És még mindig ott van a legfelső festékréteg alatt. És valaki nem is halt meg azonnal így hangos halálhörgést lehetett hallani még órákig utána. Jó egy kissé túltoltam.
2016. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem, attól függetlenül hogy vannak e szellemek, túlvilág stb és ki miben hisz, én nem venném meg. Ok hogy máshol is haltak már meg de azért a tudat hogy ilyen brutális módon fiatal életek értek véget abban a házban engem nem hagyna nyugodni.
2016. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
Hihetetlen, de igaz. Legfeljebb bontásra venném meg és újat építenék a helyére. Olyan házban laktam, ahol az évtizedek alatt 6 ember halt meg. Nem hiszek a szellemekben, de éreztem a rosszindulatot, megmagyarázhatatlan balestek értek. Eladtam telekárban, előtte közöltem vele, hogy megdöglesz, mást nem érdemelsz. Az új gazdája fel akarta újítani, de a tető megbontásakor kidőlt az egyik fal, alig tudtak elugrani a munkások. Ezek után a dózerrel latarolták és a törmeléket is elvitték, az utolsó darabig. Új házat építettek, ahol nincsenek már szellemek. Én pedig olyanban lakom, ahol nem halt meg senki.
2016. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy nem. Nem hiszek a túlvilágban meg a szellemekben,de nem tudnék együtt élni a tudattal, hogy gyerekeket öltek meg abban a szobában ahol az én gyerekemet altatom.
2016. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha egyébként pont olyan a lakás mint amilyenre vágyom, akkor engem abszolút nem érdekelne hogy mi történt benne.
2016. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, hogy miért zavar néhány haláleset olyanokat,

akik már -a hozzászólásuk alapján- amúgy is agyhalottak?!

2016. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer próbáld ki, hogy tudsz-e ilyen házban élni? Amikor jönnek a rémálmok és hasonlók.
2016. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Akár elhiszi valaki, akár nem, de igenis vannak szellemlakta házak. Ahol képtelenség meglenni, mert minden ok nélkül kopog valami éjszaka, folyamatosan rémálmok gyötörnek, ahol megbotlasz és elesel, minden különösebb ok nélkül stb. Mióta máshol lakunk, ezek teljesen megszűntek, ez fiatal ház, nincsenek szellemek.
2016. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34%
idióták!
2016. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekelne hogy mi történt előtte. Mert hány lakásban volt megerőszakolás, gyerekmolesztálás, családi erőszak amiről nem tudunk? Sose derült ki...
2016. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!