Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyiért érdemes eladni egy...

Mennyiért érdemes eladni egy 6,5 hektár termőföldet Szolnok megyében?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

7-800.000/Ha,

több tényezőt kell figyelembe venni, amikor árat határoznak meg, de kb ennyiért mennek ott sztem.

2016. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Miénkért egy millát kínáltak hektárjáért Bácsk.k. megye. Miért nem adod bérbe 70 ezret adnak hektárjáért évente ? 15 év alatt bejön annyi amennyiért most eladnád de a földed ugyanúgy megmarad. A hetven ezer az alsó ár mi kilencvenet kapunk bérletbe évente hektáronként
2016. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom én is, amit a második. Add bérbe. Földet csak akkor "szabad" eladni, hogy ha nagyon nagy bajban vagy.

Nem tudom az ottani árakat, de ha még egy milliót sem kapsz érte, az nagyon kevés. Felénk 2 milliót is megadnak egy hektárért.

Az is opció lehet, hogy valakivel művelteted, s így többször annyi bevételed lesz, mintha csak bérbe adnád.

2016. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ár az aranykorona értéktől és a föld elhelyezkedésétől függ. Beszélj egy szakemberrel.
2016. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1,5 milliot adnának/ HA .csak nemrég lett a nevemre be jegyezve,és most feles bérlet lenne 1 évig,de sajnos határozott 10 év van a szerzödésben,én eladni szeretném,és biztositékot szeretnék ,hogy 1 éven belül meg is veszi az illetö..ezzel kapcsolatban mit ajánlotok?

most kell a pénz!!!

2016. dec. 4. 12:03
 6/9 mi a fene ***** válasza:
Ha nagyon kell a pénz add el, mert ha az EU megszünteti a támogatásokat, nem tudod kiadni, csak ha nagyon jó minőségű a föld. Nálunk Bács -megyében csak úgy lehet kiadni ha a bérlő teszi el a támogatást, mert egyébként nem termi ki a föld.1.5 milla, sztem jó ár. Hány ak. az értéke ?
2016. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mi a fene ***** válasza:
Egyébként az önkormányzatnál meg lehet nézni a kifüggesztéseket, tájékozódásképpen az aktuális földárakról.
2016. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komárom-Esztergom megyében élek. Itt a faluban kis túlzással ölik egymást a gazdák a földért. Most emelték meg a földünk bérleti díját, hektáronként 95 ezerre, de szerintem többet is adtak volna érte, mert azonnal belement a bérlő.
2016. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
102 aranykorona az értéke, 6,5 hektár
2016. dec. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!