Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakáshitel: átlagosan mennyi...

Lakáshitel: átlagosan mennyi idő alatt dönt a bank onnantól hogy minden papír beérkezett?

Figyelt kérdés

Mennyi idő a hitelelbírálat?

Onnan hogy az összes papír bent van (adásvételi, igénylő, értékbecslés is megvolt).


És a hitelelbírálattól a folyósításig mennyi szokott eltelni?


(ha lehet odaírnátok, hogy melyik bankról van tapasztalat)



2017. jan. 25. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársamnak azt mondták min 8 munkanap. Azt hiszem Mkb de ez nem biztos
2017. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap kb.

Ha van ismerős, akkor lehet hamarabb is.

Ha nem volt minden papírral minden rendben, akkor több is.

2017. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindennel együtt,tehát az igény beadásától-értékbecslő utána jön-3 hét volt.Bár én is készséges voltam,amikor kértek valami papírt azna- v. másnap már vittem i neki.Erste volt.Ja,még annyi,hogy Csok-ot stb . nem vettünk igénybe....
2017. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as, ebbe a 3 hétbe már a folyósítás is benne volt?

Csok nélküli akarjuk mi is.

2017. jan. 25. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,még csodálkoztunk is...
2017. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erste: április elején írtuk alá a hitelszerződést, május végén kaptuk meg a pozitív hitelbírálatot, majd július végén utalták a pénzt. De szerintem mi egy ritka szerencsétlen ügyintézőt fogtunk ki... nem lehetett elérni, későn szólt, ha hiányzott valamilyen papír, nem tájékoztatott.
2017. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, 6-os.

Nem semmi.

Nem erstétől veszünk, de remélem, nem járunk így.

2017. jan. 26. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!