Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Józsefvárosiak, a 8. kerület...

Józsefvárosiak, a 8. kerület tényleg lakhatatlan és veszélyes? Milyen a szakrendelő, a közbiztonság, a bolti árak? Nekem tetszik a kerület. De beszéljetek Ti! Előítéletesek kíméljenek!

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Amit te előítéletnek gondolsz, az tapasztalat.

Megkíméllek, ktözz oda, ha neled tetszik

2017. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott élsz? Milyen? Nyugodtan mond el. Azért kérdem.
2017. febr. 4. 14:57
 3/8 noncsita válasza:
72%
Természetesen van a nyóckernek is jó része (Palotanegyed), de ha nem oda költözöl, nagyon nem ajánlom! Nappal nem mindenhol veszélyes elvileg, de én még akkor sem érzem jól magam, ha ott sétálok (nekem az egyetem miatt kell).
2017. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak 9-ben laktam, meg pár haverom a 8-ba.

A "jobb" rész csak hangos büdös és zsúfolt(Palotanegyed).

A rosszabb részeken meg kb bármikor jöhet szembe egy rablás, leütés, vagy késelés.

De cigányhordák masírozása bandázása megfélemlítési céllal teljesen szokványos.

2017. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A rendőrség ezt hagyja, hogy masírozzanak? Vannak járőrök?
2017. febr. 8. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidékről költöznél fel? Milyen szempont miatt döntenél a 8. kerület mellett? és melyik része?
2017. febr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pesten lakom. Jól megközelíthető és olcsó a 8. kerület. A Blaha közelében lévő része érdekel. Állítólag sok önkorm lakást fognak eladni.
2017. febr. 9. 10:29
 8/8 Kim Bo Mao ***** válasza:

Szerintem teljesen okés általában (bár nem járok minden részén), de a Blahánál sokat járok (éjszaka is). Nem szoktam félni egyáltalán, bár éjszaka a kisebb utcákban nem járkálok. Nyáron fogok odaköltözni és már nagyon várom, mert a külkerületből nagyon fárasztó bejárni.

Bolti árak...erről az jutott eszembe, hogy elugrottam a csavarboltba vagy 3 db csavarért és ingyen odaadta. Nagyon kedvesek, és általában egy ilyen kis szakboltban minden odaillőt kapni. Egyetlenegy rossz pontot mondanék, és az a piszok. Főleg a melegebb évszakokban rengeteg hányás van a járdán esténként.Az tuti, hogy utcára néző földszinti és 1. emeleti lakást nem igen vennék ott.

2017. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!