Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Üdv! Kiskorú gyermekem szeretn...

Sylvy1975 kérdése:

Üdv! Kiskorú gyermekem szeretné eladni ingatlanát úgy, hogy 12 hónapig albérletbe a fentmaradó összeget pedig átadná a gyámügynek nagykoruságáig! Vagyis 12 havi "részlet"+kp! Lehetséges így?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

" Kiskorú gyermekem szeretné eladni..."


Szerintem már itt problémás a dolog.

2017. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a bíróság jóváhagyásával. De egy ügyvéd többet tud.
2017. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább ügyvédhez fordulnék. Mert alapból ez nem egyszerű és szokványos, valamint a jogszabályok is változnak.
2017. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetes ügyvéd által minden! Jelenleg is Közjegyzői bérletiszerződéssel van kiadva a lakás,de mivel az ingatlan 300km-re van,ezért se erőnk,se engergiánk nincs havi szinten leutazni,hogy rendbe tartsuk az ingatlant, mivel a bérlwti szerz.márc végén lejár! Én eddig sem nyerészkedtem rajta! A gyerekem élvezett minden pénzt, bá én fizetwm utána az adót! A gyámügy is mindenbe be volt vonva!
2017. febr. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!