Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tudnátok tanácsot adni? Kis...

Tudnátok tanácsot adni? Kis lakásomat eladnám és vennék még fel hitelt és lakást vennék Budapesten hogy legyen ott munkám. Mi lesz ha beteg leszek, vagy elvesztem a munkám!?

Figyelt kérdés
lakásvásárlás , Budapest, hitel és önrész, biztonság

2017. márc. 5. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megszívtad...
2017. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyan akarsz hitelt felvenni, ha most nincs munkád?
2017. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Lakáshitelnél is van olyan biztosítás, ami pont erre az esetre van, ha esetleg elvesztenéd a munkád. Egy ideig biztonságban vagy.
2017. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen biztosításoknál, utolsó, van az apróbetűs rész is, mely szerint baromira nem mindegy, HOGYAN veszíted el a munkádat. A biztosítók nem népjóléti intézmények, hanem profitorientált farkashordák.
2017. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha először albérletbe mennél fel, (spórolt pénzből), keresnél munkát, és csak aztán vennél ott lakást, mikor már van biztos állásod?

És alaposan nézd meg, hogy mit veszel.

Illetve szerintem nézd meg az agglomerációt is, biztos, hogy valamivel olcsóbb, mint bent a városban.

2017. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kell, hogy legyen, maradjon tartalékod, ha véletlenül elveszted a munkád, akkor keresni kell másikat, és addig a tartalékból kell kihúznod. Van ilyen, hogy munkanélküliség biztosítás, hát nekem épp nem jött be, és erre alapozni nem lehet.
2017. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezelteted magad, ha beteg leszel, vagy keresel másik munkát, ha elveszíted a régit. Csak akkora törlesztő részletet vállalj, hogy tudjál félretenni, ha baj történik. Olcsó lakást vegyél.
2017. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!