Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Őrbottyánról...

Mi a véleményetek Őrbottyánról? Jó ott élni?

Figyelt kérdés
Elsősorban őrbottyániak véleményére vagyok kíváncsi.

2017. márc. 8. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem ott lakok,de autóval jó hely mert pikk pakk elérni onnan mindent pl pest,veres stb ami azért szükséges is ha nem kisboltba akarja intézni az ember nagy bevásárlást. Miután veres mondhatni pikk pakk iszonyatosan sokat fejlődött és az árak is kezdte a magasba szállni hát bottyánba is úgy emelkedtek a közelség miatt. Szóval én úgy fogalmaznák,hogy jó mert jobb helyek könnyen elérhetőek autóval és olcsóbb azoknál a helyeknél.Ennek köszönhetően a fiatalok nem menekülnek onnan,tehát fiatalos a környék és ugyan itt is mint mindenhol vannak olyan részei ahova nem költöznék,de túlnyomó része rendbe van. A fél rokonságom ott lakik a nagyszüleimnél a nyár felét ott töltöttem, amit gyerekként élveztem,kamaszként dög unalom volt. Most felnőttként autóval a fenekem alatt simán oda költöznék...ha úgy nézem a dolgokat,hogy pár millió nem oszt nem szoroz akkor inkább veres lenne a nyerő.
2017. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Veresegyházán is gondolkodunk, de ott valóban magasabbak az árak, és kissebbek a telkek. Még Erdőkertes is szóba került.
2017. márc. 8. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szada is nagyon jó. Nyugodt, tiszta hely nagyon közel van minden, és még nem olyan borzalmasan magasak az ingatlan árak mint pl. Veresen, Gödöllőn.

De Őrbottyán is jó, még határeset. Több bottyáni ismerősöm is van, szeretnek ott élni.

2017. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csomád és Vácrátót is jó, utóbbinál busz és vasút is van.
2017. márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!