Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A már megépült ütemekben a...

T. Csilla kérdése:

A már megépült ütemekben a Sasad Liget lakóparkkal kapcsolatban mik a tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

#lakópark #Sasad Liget
2017. márc. 14. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ott laktam mellette, a kék Duna lakóparkban, az sem ok! zsúfolt lett az egész környék, a sasad liget is az, nagy volt a füst mikor az elő etapot átadták. Kicsi játszótér, a teremgarázsért is fizetni kell, és kilopták ismerősömnek a bicaját. A házak majd egymásba érnek, ugye a térkihasználás !!?? nem mennék oda, az árak sem éppen piskóták ! A közlekedés még busszal elmegy, de kocsival egy téboly mindenreggel !
2017. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. A műszaki tartalomról nem hallottál valamit? Milyen minőségben adták át a lakásokat?
2017. márc. 22. 08:27
 3/6 anonim válasza:

A húgom ott lakik és árulja a lakásást.

A kilátás az gyönyörű, de a közös költség is ami kb 50 ezer /hó és ezen felül saját zsebből kell az egész erkélyt és a hálószoba részt lebontania, és újra falaztatnia mert az alatta lakó teljesen beázik és penészedik nála a fal.

Garancia nincs, mivel az alvállalkozó becsődölt.

A fürdőben akkora kád van, hogy én nem férek el benne olyan keskeny.

Én úgy tudom hogy nem lehetett semmi mást beépíteni csak ami a szerződésbne volt, vagy felárral, vagy ha kész a lakás utána saját pénzből szébontathattad amit ők beraktak...

Az egész játszótér használata, a locsolás, a kertészek, tenisz pálya, mind mind a te pénzdből van a közös költségen felül finanszírozva.

És mindennek tetejébe kb 10, 5 nm a hálószoba amibe nem is nagyon férnek el igaz jópofa megoldás hogy tolóajtóval el van rejtve egy kb 1 nm-es szekrény. Amerikai típusú megoldás.

A konyha és a nappali egy légtér így a kajaszag terjed mindenhol.

Nekik elegük lett és Budaörs környékén keresnek önálló házat.

2017. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Elnézést én a Rupphegyi úti Sasad Resortról beszéltem az előbb.

Ott hatalmas a kert van teniszpálya is.

De minden nagyon drága, a közös költség csak fűtést tartalmazza azt hiszem.

A közlekedés az rémület, egy káosz.

A garázs valami félelmetes hely, kb mint egy útvesztő és egy labirintus keveréke, a lépcsőház meg lelketlen, ronda.

2017. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ti láttok rá garanciát, hogy a Sasadliget III. IV. V. jobb műszak minőségban készül el, mint az I. és a II ? Ott hallottam rémhíreket a jelenlegi állapotokról, ezért is kérdeztem, van-e valakinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban.
2017. márc. 31. 08:23
 6/6 anonim válasza:

Én vagyok a 3-4-es.

Kötve hiszem.

Húgomék Sasad Resorti 40 milliós feletti összegért vásárolt lakásánál a korlátokat is le kellett szednni az egész falbarukolatot kívjülről eltávolítani újra szigetelni ez eltartott vagy 6 hétig...addig az erkélyre nem lehetett kimenni ugye- mert ők a 4. en laktak :D

És most pereskednek, hogy a közös költségbe számolják be ezt az összeget ami millióra rúg..

Mert nem nekik kellett volna zsebből fizetni azt hogy az alattuk lakónak penészes az egész plafonja...

Nekik ehhez semmi közük nincs, de amúgy náluk is penészedett az egész csak nem lehetett kívülről látni.

Őszintén nem ajánlom ezeket a lakóparkokat.

Most árulják a lakást és csak reménykednek hogy kb azt az árat megkapják érte amiért vették...

Ez egyáltalán nem biztos, mivel mindenki inkább az új lakásokat veszi meg nem azt ami mondjuk 8 éve épült...

2017. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!