Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Adott egy 34,9 M-es lakás....

Adott egy 34,9 M-es lakás. Mennyit mernétek alkudni? Mennyit engednétek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyrésze viszont nem fog milliókat bukni 6-8 hét miatt, mert nem engedheti megmagának. Nem az a nagy többség, aki úgy megvan szorulva, vagy olyan kétségbeejtő helyzetben van, hogy mindegy már csak adjanak érte akármennyit minél gyorsabban. Azért a többségnek a milliók még mindig olyan dolgok, hogy megéri rá várni pár hetet, mikor az ember évek alatt keres össze annyit. Én adtam is el, vettem is, sokan vagyunk az ismerősi körünkben lakásvásárlásban, semmi különbség nem volt. Van, aki még 500 ezerérrel se adja olcsóbban, hiába belobogtatod a készpénzt, mert épp nem áll senki mellette fegyverrel, hogy fizessen azonnal, úgyhogy ráér..
2017. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Orsi48 válasza:
0%

Attól függ, hol a lakás, panel vagy tégla, új vagy felújítandó...

De inkább felfelé licitálnak mintsem engedni kelljen

2017. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megint a fizetési módra reagálva: Mint mondtam, saját tapasztalatból írtam ezt. Tehát a példánál maradva: a 35 milliós lakásnál egy mondjuk 2. millióval alacsonyabb ajánlatot igenis elképzelhető, hogy megfontolnak az eladók.(kp-s vevő esetén, ha 35-ért is sorban áll egy bizonytalanul hitelképes valaki) Elhiszem, hogy neked is naprakész a tapasztalatod, mégis más. Van ilyen. Lehet, hogy más helyen néztünk lakást, vagy egyéb szempontból más paraméterű lakásokat és már ez is számít abban, hogy nem ugyanazt tapasztaltuk. Én sem vitatom el a te tapasztalatodat.
2017. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy áll az alku? Kérdező, végül tettél ajánlatot?
2017. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
AMikor ott voltunk megnézni, a tulaj elmondta, hogy családi házba kívánnak költözni, ezért minden pénzre szükségük van, így végül tovább kerestünk, nem tettük meg a 32M-es ajánlatot. A hirdetés azóta is fenn van, ugyanennyiért hirdetik.
2017. márc. 25. 07:37
 16/16 anonim ***** válasza:
A Bogdáni úti lett a nyerő, vagy még nincs döntés?
2017. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!