Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti melyik lakást választanátok...

Ti melyik lakást választanátok környék alapján?

Figyelt kérdés

El fogunk nemsokára költözni anyagi okok miatt. Eddig a Tabánnál éltünk, Budán. Szüleimmel és 4 tesómmal. A szüleim azt mondták találtak 3 lakást, mi válasszunk, hova szeretnénk inkább költözni. Szóval az egyik lakás a Práter utca és a Leonárdó da Vinci utca sarkán van. A másik a Magdolna utca Mátyás térhez közelebbi részén. A harmadik pedig a Lujza utca Kálvária téri részén. Életemben nem jártam ezeken a részeken, annyit tudok, ott van valahol a Corvin pláza:D. Elég rossz híre van ezeknek a környékeknek elvileg, de engem a mostani helyzet érdekelne. Ti melyik helyre költöznétek a környék alapján? Sokat segítenétek, holnap nézzük meg a lakásokat, és szeretném tudni, mire számíthatok. A 2 bátyám volt ott, és azt mondták, ássam el jó mélyre a shortjaimat és a haspólóimat, ott csak macigatyában mehetek majd ki az utcára. Anyámék azzal próbálnak felvidítani, lesz saját szobám és nem a bátyámmal kell laknom... Hát nem tudom, ti hova költöznétek? Nagyon nem ismerem Pestet.

15/L



2017. máj. 27. 14:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Kíváncsi leszek a tapasztalataidra. Írd meg majd.
2017. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem jó környék,de ezek közül kell választani,akkor a Práter -Leonardó sarka....Nagyon közel a Pláza ,egy kicsit "jobb" mint a másik kettő.A másik kettő,a gettó közepe,abszolút felejtős!!!

Itt a Páter -Leonardó sarka...

[link]

Nem szeretnék az anyagi helyzetetekben turkálni,de Ha a Tabánnál saját lakásotok volt,bármennyire is kicsi,azt eladva,kicsit kijjebb Pesten normálisabb környéken vehetnétek lakást,még úgy is,ha van némi adósságotok...de te tudod ezt a helyzetet...Próbálj beszélni a szüleiddel...

2017. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

mekkora troll kérdés, te jó ég...

majd biztos a Tabánból fogtuk a város legszarabb környékére költözni

2017. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

szia, itt lakom a környéken, és már 5 generáció óta. Egyértelműen a Práter-Leo sarok!

Ha körbejárjátok, magatok is meglátjátok a különbséget!

A Práter-Leo sarok az már a corvin sétány vége.

Erőszakos elitkörnyék építés a "gettó" közepébe, de ez legalább megmozdítja a lakóanyagot, míg ez a másik 2 helyszínről nem mondható el.

A másik 2 helyszínen nagy a szegénység, nincs lift és nincs WC, ezért érdemesebb az utcán vizelni nyáron az ilyen lakásban lakóknak. Ezzel mindent elmondtam a Práterhez képesti néminemű különbségekről.

Nagyon nagy különbség nincsen amúgy. A közeli SPAR-ba járnak a cigány családok vásárolni, és látni, hogy leülnek a közért előtti padra, a kisgyereknek kakilni kell, a parizeres papírral kitörli a popiját, majd szélnek ereszti a papírt... Ilyen mentális állapotú emberek vannak az említett környékeken.

2017. máj. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

12 : "bármennyire is kicsi,azt eladva,kicsit kijjebb Pesten normálisabb környéken vehetnétek lakást,még úgy is,ha van némi adósságotok.."


Én is ezt gondoltam amúgy!!!

Üllői út mentén kifele, ahol közel a 3-mas metró, olcsók a lakások, házak.

Még esetleg Csepelre gondolnék.

Vagy kijjebb, XX. kerület, XV-XVII. kerület, vagy Nagytétény (XXII. kerület).

2017. máj. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a gyerekeimre bíznám a döntést, hogy három lakás közül melyiket vegyük meg, persze.
2017. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkora kamu, mint ide Lacháza!

Unatkozó tizenéves tinipics!

2017. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a gyerekek döntik el, hogy a családi vagyont hova fektessék be. Jobbat nem tudtál kitalálni? Csak írd meg, hogy érdekel a szar környékek közül ki melyiket választaná, nem kell ilyen hosszadalmas kamu sztorikat kitalálni már. A felnőttek ezen az oldalon annyi ilyet látnak nap mint nap, hogy már fárasztó.
2017. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp be akartam írni, hogy kamu. :D

Ráadásul volt is már egy ehhez nagyon hasonló kérdés itt nem túl régen.

2017. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%

Práter-Leonardó egyértelműen. Pont most épül ott egy luxus ház a Corvin sétány keretein belül, ha nem troll vagy, akkor csak apukád akar megleckéztetni. Hogy a végén majd örülj, hogy ugyanolyan jó helyre költöztök, mint amilyenben eddig laktatok.

Mindennap arra járok, semmi gond a környékkel, nyüzsgős, esetleg hangos, de kényelmes, fejlődő és biztonságos.

A másik két hely szóba se jöhet.

2017. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!