Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesten az első három kerületbe...

Pesten az első három kerületben mennyi az átlag ár négyzetméterenként?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 20:44
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Az első kerületben ott a vár ahol szerintem kb millió forint/nm2 árról is beszélhetünk.

A2. kerület nagyrészt drága (pld rózsadomb)

A 3. kerületben pld Békásmegyer egy óriási lakótelep, nem néztem árakat de biztos vagyok benne hogy kategóriákkal olcsóbb. Szóval ebből értelmes és használható átlagot összehozni kb lehetetlen.

2017. jún. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Játsszunk a számokkal:

I. kerület 1.000.000.Ft/nm

II. kerület 800.000.Ft/nm

III. kerület 480.000.Ft/nm

Ezek alapján az "első három" kerület átlag négyzetméterára 760.000.Ft.

Így gondoltad, kedves kérdező? :-)

(mert ahogy a válaszomnak, úgy a Te kedves kérdésednek sincs sok értelme) :-)

Szerény véleményem: a kerületi nm-áraknak amúgy sincs semmi értelme, mert két egymás melletti utcában már többszázezres eltérések lehetnek...

2017. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdezhettem volna úgy is hogy mennyi az átlag lakás ár,nyilván nem kertest vesz az ember egy olyan helyen,ahol ezekszerint akár 40 milla is lehet egy másfél szobás lakás:D
2017. jún. 2. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
3.kerületben több, eltérő árú hely is van. Pl. a méregdrága, palotákkal teli hegyvidék, a régi Óbuda, a családi házas Rómaifürdő, Csillaghegy, Békásmegyer-Ófalu, vagy a nagy lakótelepek, Óbuda, Kaszásdűlő, Római lakótelep, ez utóbbi a legélhetőbb, ezért elég drága is. Vannak lakóparkok is, de azok a legdrágábbak.
2017. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a XI. kerületben inkább.
2019. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!