Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újfehértó vélemények?

Újfehértó vélemények?

Figyelt kérdés
Lakosság összetétele (értsd jól), infrastruktúra, közintézmény ellátottság, munkalehetőségek szempontjából milyen hely? Áthaladóban néhányszor voltam már, de abból természetesen sokat nem tudok leszűrni.

2017. jún. 15. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lakosság összetétele: vannak afromagyarok, de összességében nem annyira zavaró a jelenlétük, mint sok más É-Magyarországi vagy Pest megyei kistelepülésen. Ezt leszámítva elég sok a suttyó paraszt, mint az alföldi/északi kisvárosokban általában.


Infrastruktúra: tömegközlekedés Nyírhegy, Debrecen, ill. Pest felé kiváló, környező kisvárosokba, falvakba kevésbé. Egy autó azért nem jön rosszul. Nagy hátrány, hogy se Debrecen, se Nyírhegy felé nincs kiépítve kerékpárút, a főútról meg ki vannak tiltva (igazi, utóbbi felé kb. 1 km múlva van egy alsóbbrendű út, ahol szabad a terep)


Közintézmény ellátottság: megfelelőnek mondanám. Ami nincs, az van Nyírhegyen, ami nem nagy távolság.


Munkalehetőség: meglehetősen gyér, bár nem írtad, mivel foglalkoznál. Debrecenben érdemes inkább munkát keresni, az még talán vállalható táv.

2017. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy szartanya, én odaköltöztem pár éve, de már az elköltözést tervezem, gyűlölök ott élni. Az utak nagy része sártenger, és rengeteg a suttyó igénytelen aljanép.
2022. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!