Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanhirdetés alaprajz...

Ingatlanhirdetés alaprajz nélkül? Egyáltalán miért létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Miért olyan hülyék egyesek, hogy alaprajz nélkül próbálják meg eladni a házukat vagy a lakásukat? Mégis mi a fenére számítanak így? Az egyes hirdetési oldalak miért nem tesznek valamit?


(Nem állok vásárlás vagy költözés előtt, egyszerűen csak böngésztem, és nem értem, hogy lehet az egyeseknek ennyi esze.)



2017. jún. 28. 01:38
 1/8 nemethkaroly válasza:
36%

Kedves sötétült bőrű ember úgy döntött, hogy ő levágja az utat és leugrik a vonat felüljáróról, este sötétben. Mért menne körbe ugye?

A vonat kábelébe beleakadt, és következő 30 mp-ben szénné égett.

Na ezt mivel magyarázod? Na ezt az akciót hogy gondolta az ürge egyáltalán?


Az oldal szűri azokat a szavakat, de remélem tudod mire gondoltam. Mindig vannak rendkívül tüneményes emberek, de lehet csak nyugdíjas. Az is lehet hogy IQ-Fighter. Nagyon sok a.. az érdekes ember.

2017. jún. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen,de még így is eltudják adni.... én nem ismerek olyan embert,habár elképzelhető,hogy van aki úgy vesz házat/lakást,hogy élőbe nem, csak képen látja (persze kivétel az árveréses ingatlanok)

Amúgy engem abszolút nem érdekelt amikor házat néztünk,hogy most van alaprajz vagy nincs....amelyik tetszett azt megnéztük.

Viszont ha már itt tartunk, engem kifejezetten irritálnak az olyan képek egy ingatlan hirdetésnél ahol lefényképezik közelről pl a polcot a falon,a hálószobába közeli kép az ágyról stb ez teljesen rendbe is lenne ha bútort és nem házat keresne az ember.A másik fele az amikor leírják,hogy rendezett gyönyörű kert és össz vissz 1 kép van a kertről amin meg megy rózsabokor van 30 centiről fényképezve. Azok a képek viszont mindent visznek amikor a házba lévő hatalmas kuplerájt lehet látni. Noh szerintem ezek a gázok és nem az,hogy nincs alaprajzról kép.

2017. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Én bementem ingatlanirodába, megmondtam, hogy nyugat magyarország, hegyes-dombos vidék, magaslaton legyen a ház, lehetőleg vályog, minimum 1ha terület nem hosszú telek formájában és lehetőleg legyen 40millió alatt.

Kigyülytött nekem vagy 10et, megnéztük mindet, így lett a Bakonyban egy 5ha-területű körpanorámás tanyám 15millióért... és pont leszartam az alaprajzot.

2017. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Az alaprajz több mint a fele lakásnál hiányzik a hirdetésekben, én pl. azt eleve kizárnám, ahol egybe nyílnak a szobák és nincs másik bejárat, de hát ugye nincs alaprajz, amiből látni lehetne. Na meg feltesznek összesen 1 fotót, no comment.

A másik kedvencem, hogy egyáltalán nem írnak helyszínt. Nem kell kiírni a házszámot, de legalább utcát határoljon be, hol van az eladó lakás, mert egyáltalán nem mindegy a helyszín és már nagyon dühítő állandóan azért telefonálni, hogy hol van a lakás.

2017. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem csináltatnak alaprajzot, nincs nekik vagy nem is gondolnak rá. Nekünk azért van alaprajzunk, mert új lakást vettünk, de anyámék már a 3. lakók, szóval ők most honnan akasszanak le egy alaprajzot?
2017. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ők most honnan akasszanak le egy alaprajzot?

Fognak egy papírt egy ceruzát és lerajzolják, vagy simán egy rajzos programmal megcsinálják :) ha jó fejek akarnak lenni akkor még a helyiségek méretét is bele írják.... tudást nem igazán igényel a dolog

2017. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó. Te a számítógép világában nőttél fel, bameg! Aki meg el akarja adni a házát, mert meghalt a férje, és már nem kell neki ekkora kégli, lehet, hogy az unokájánál látott először számítógépet. Az hogy a búbánatos nyuszibogyóba töltené fel a skiccet, még ha esetleg le is tudná rajzolni?
2017. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miquel! Lazulj egy kicsit:) Kézzel egy A/4 papírlapra felskiccelni, ráírni a széleire az Észak és Dél megjelölést és már kész is. Nem kell hozzá számítógépes ismeret. Viszont sokkal nagyobb az esély, hogy többen fognak érdeklődni.
2017. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!