Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek egy anyának és a...

Szerintetek egy anyának és a kamasz fiának hány négyzetméteres lakás kéne minimum hogy normális tér legyen? És tágas? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két emberről van szó,szóval bérházra gondolok,de azon belül mégis mekkora lenne az ideális,ti ilyen helyzetbe minimum mekkorába költöznétek?
2017. jún. 12. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Az élhetőségi határ a fejenként 25 nm.


Akkorába költöznék, hogy mindkettejüknek meglegyen a megfelelő méretű privát szférája, egy jó nappali, konyha, fürdőszoba.

2017. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aham,és akkor a kérdés tekintetében unblock mennyi legyena négyzetméter?
2017. jún. 12. 16:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Ámblokk(legyünk magyarosak,ez az a szó amit mindig rosszul írok,de ez a kérdés szempontjából nem meghatározó):D
2017. jún. 12. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért el lehet élni egy 40 nm-ben is, főleg meg ketten. Mert legjobb esetben is elég egy 12 nm szoba külön, a többi meg közös helyiség.
2017. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Kettő szoba mindenképpen, egy nappali sem árt.

Ezt négyzetméterben nehéz lenne megmondani, mert Fogalmam nincs mik az igényeitek.

Mi egy 120 négyzetméteres házban lakunk, hárman.(párom, 7 éves lányom, én), hatalmas udvarral.De ez nekünk úgy érzem kell.

Mindenkinek más.

2017. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem csak a nm számít.Én úgy mondanám,hogy mindkettőtöknek külön "háló"szoba és egy nappali+ természetesen a vizes helységek(konyha ,fürdő,wc ami lehetőség szerint külön van a fürdőtől).55-60 nm min. ha lehetséges...Ha nincs meg az anyagi keret,akkor is a fiadnak külön szoba.
2017. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi sokáig anyámékkal 3an éltünk egy szoba +konyha + fürdő nagyonvpici garzonban...

A konyhát átalakítottuk szobává, az volt az én szobám, a szobába pedig lett építve egy konyhabútor elektromos tűzhellyel, így lett 1 szobás lakásból 1.5szobás... annyi, hogy a mosogató maradt a szobámban,ìgy napi egszer el kellett mosogatnom :)

De ennyi áldozatot hoztam...

(14-24éves koromig laktam ott)

Előtte gyerekkotomban mind a nagyszobában voltunk.

2017. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!