Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Házat szeretnénk venni, ami...

Házat szeretnénk venni, ami jó lenne közel van a vasúthoz. Én a csendes helyeket kedvelem, vasút mellett milyen lakni?

Figyelt kérdés
Konkrètan Beleden van ez a ház.A sínekkel szembeni kis utcában a negyedik ház az ami tetszik.Mikor ott voltunk akkor ment egy vonat,azt az utcán is alig hallottuk,viszont ez szombati nap volt.Nem tudom mennyire forgalmas ott hétköznap a vonatközlekedés,illetve tehervonatok járnak-e...
2017. júl. 17. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszokod. Fel fogsz riadni, amikor az 5.57-es vonat késik.
2017. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha a csendes helyeket kedveled akkor ne a sínek mellé költözz ...de meg lehet szokni és akaratlanul is tudni fogod kívülről a menetrendet.
2017. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csendes az is, csak nem akkor amikor jön a vonat...
2017. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a vasúttól kb 3 perc sétára laktam. Nem egyszer keltem éjjel arra, hogy valami tehervonat hosssssssszasan, nyikorogva fékezett. Volt, hogy azt sem tudtam hol vagyok, mi van. De egyébként sok vizet nem zavart.
2017. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Azt tudja v.ki,hogy Beleden(Győr-Moson-Sopron megye) sok vonat jár keresztül?
2017. júl. 17. 14:19
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Nézz már meg egy menetrendet, könyörgöm, hogyha komolyan gondolod a költözést!

Vagy kérdezd meg a szomszédokat, ott lakó idős néniket, ők valószínűleg egész nap kertben/házban vannak, szóval minden vonatot hallanak. (Ha nem nagyothallók)

De szerintem ahol vonatok járnak az a környék sosem lesz csendes, hacsak nem napi 2 vonat jár.

2017. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk el lehet lakni a vasút mellett. A Gyurcsány bezáratta az egész vonalat
2017. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A szomszéd néniket nem áll módomban megkèrdezni,mivel jelenleg 500 km-re lakom onnan.Mikor megnèztük a házat erre már nem volt időnk.Nem kioktatást meg okoskodást kèrtem!Ha èrdemben nem tudsz válaszolni ezt tartsd meg magadnak!!!
2017. júl. 17. 15:56
 9/14 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm szèpen a válaszokat!
2017. júl. 17. 15:57
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom egy két kattintással a menetrendet a neten is megtalálnád
2017. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!