Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen most az Avas? (Miskolc)...

Milyen most az Avas? (Miskolc) Melyik része élhető?

Figyelt kérdés
Lakásvásárláson gondolkodunk és az Avason a legolcsóbbak a lakások, viszont gondolom nem véletlenül. Milyen ott most élni? Melyik ütem jobb/rosszabb?

2017. jún. 28. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ezt így nem lehet megmondani, mert a II-es ütemen belül úgy házanként változik. Ki kell valahogy faggatni a jelenlegi lakókat. A másik két ütem okés, de a II. egy prolinegyed volt mindig.
2017. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Ez egy nehéz kérdés, mert vannak olyan lépcsőházak a II-es ütemben is (én it itt vettem lakást pár éve, és itt élek), ahol tisztaság van és csend (a miénk szerencsére ilyen!), de sajnos elég egy deviáns család, és megkeserítheti az ott élők mindennapjait. Szóval, mindenképp nézd meg a kapucsengőn a névsort (ha látsz köztük roma neveket, akkor felejtsd el, bár vannak olyan magyar családok is, akik sokkal rosszabbak a romáknál). Szóval, zsákbamacska! Esetleg próbálj beszélni a házban valakivel, vagy inkább két-három emberrel is akár, hogy tisztább képet kapj az adott épületről! Egyébként a közlekedés nagyon jó, a játszóterek szintén, minden közel van. Én is idegenkedtem az Avastól, de így utólag nagyon örülök a választásomnak! :) Sok sikert Nektek is! :)
2017. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Közismert hogy Miskolc legrosszabb része a Vászonfehérítő és környéke (az ország legaljább, lebmocskosabb magyarjai Miskolcon, a Vászonfehérítőn laknak). Ezt kerüld. Az Avas egész jó, egy miskolci rokonom az Avason lakik. Rajta keresztül már jól ismerem Miskolcot. Nyugodtam költözz az Avas bármelyik részére.
2017. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!