Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vett már valaki lakást Thaiföl...

Vett már valaki lakást Thaiföldön? Hogyan zajlott? Készpénzben is lehet fizetni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ingatlanközvetítő irodán keresztül megbízható? Minden condo lakás olyan, hogy kiadják helyetted bérbe 10-15 % jutalékért cserébe?
2017. júl. 30. 16:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, azért ne remélj sok választ. :)

A helyedben a thaiföldi facebook csoportokban keresnék valakit, ahogy néztem közel 10.000-en csatlakoztak már, lesz ott szerintem segítség.


Amúgy ha megszabad kérdeznem: munka miatt költözöl oda? Vagy egyszerűen megtetszett az ország és a kultúra? Avagy csak befektetési szándék?


Mi is keresgélünk még, hogy melyik országban volna érdemes letelepedni.

2017. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
befektetés , illetve kint töltenék egy kis időt is, és így lenne szállás is ingyen. Netes melóm van, bárhonnan végezhetem, ezért jöhet számításba egy ilyen lehetőség
2017. aug. 5. 11:08
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz a tippet amúgy !!
2017. aug. 5. 11:08
 5/5 A kérdező kommentje:
bár most, hogy napok óta kánikula van és nehezen viselem, elgondolkodtam, h lehet mégsem olyan jó ötlet
2017. aug. 5. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!