Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti eladnátok, vagy kivárnátok,...

Ti eladnátok, vagy kivárnátok, szerintetek növelheti az értékét, ha igen, mennyivel?

Figyelt kérdés

Van egy örökölt,kis 4 emeletesben lévő 62 nm 1+fél szobás lakásom.

kb 2 hónapja hirdetem,de mikor meghirdettem levelet kaptam,hogy a parkoló nemlesz elérhető.

A lényeg: 2 db panel van egymás mellett ,tőlük kb 50m-re egy alacsonyabban lévő rét/terület volt.

Itt szokott a nagyobb esők után összegyűlni a víz,sokszor amikor nagy esők voltak sorban kb 10 centi magas összefüggő vízoszlop volt ,kb 1km hosszú terület és kb 300m széles.

Lényegében mocsár volt,de az önkormányzat kihirdette,hogy megtisztítják,és csónakázó-horgásztó lesz a területen,illetve körülötte egy kisebb park,ösvényekkel.

Jövő év októberi átadással hirdetve.

Tehát a 2 panel mellet 50m-re lévő területen park és horgásztavat építenek.

Gondolom növeli az értékét,de már most lenne vevőm ,akit érdekel és vinné...

Szerintetek érdemes ~1 évet még várni vele?

Kb mennyivel dobhatja meg az árat?


2017. aug. 7. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én két ugyanolyan (egyik tóval, másik tó nélkül) típusú lakásért nem adnék azért többet, mert a közelben lesz egy tó. Vonzza az embereket, olyanokat is akik zajonganak, visítoznak, nagyobb lesz a forgalom ha lesz parkoló a közelben. Ettől a lakás maga nem lesz nagyobb, szebb, modernebb, és a település élhetőbb.
2017. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól függ, hol van a lakásod. Ha azon a részen könnyen lehet eladni lakásokat, akkor én azért várnék, mivel hogy úgy is lesz rá vevő. De ha annyira nem mennek az ingatlanok, akkor eladnám most. Azt nem írtad, most áron felül lenne-e vevő rá vagy sem, mert ha így is megéri eladni neked, akkor nincs is kérdés...
2017. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az általad jelölt áron vinnék, akkor add oda és ne gondolj rá, hogy mi lett volna ha ...

Alkudni viszont ne hagyd a vevőt!

De ha nem kenyérre kell várhatsz is vele, az ingatlan nem veszít az értékéből, sőt!

Tudod, rizikó nélkül nincs üzlet!:)

Biztos csinos és rendezett lesz (egy darabig) ha egyáltalán elkészül, de azt megsúgom neked, hogy tele lesz a telep szúnyoggal a tó miatt.

2017. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!