Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten mely kerületeket,...

Budapesten mely kerületeket, esetleg közeli településeket ajánlanátok? Dunakesziről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Fontos szempont a közlekedés, pl. hogy nem állnak az autók 1-2 órán át a dugóban (ahol amúgy 10-15 perc lenne BP-re a bejutás),a kellemes környezet,közbiztonság (tudom,ez már mindenhol kérdőjeles, de azért vannak különbségek..).

Dunakeszit ajánlották sokan, ott milyen a közlekedés? Azt is olvastam,hogy "túlzsúfolt",ez annyira nem zavar,ha maga a népösszetétel normális. :)

Amit talán fontos lehet tudni: fiatal párként keresünk közös lakást/házikót, gyerek nincs,terveben sincs, tehát a gyermekekkel kapcsolatos dolgok (pl. nagy ingatlan több szobával,suli,ovi,stb) különösebben nem szempont.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 22. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Kőbánya Óhegy eléggé feljövőben van, és vonattal tíz perc a Nyugati.
2017. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
Én is Dunakeszin lakom, van vonat, buszok, hajnalig bárhova el tudsz jutni, jó hely én ajánlom:)
2017. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

XXII. kerület

Jó a közlekedés, gyorsan elérhető a belváros. Kosztolányira, Móriczra, Ferenciek terére, 4-es metróhoz, Kelenföldre közvetlen buszjárat, kapcsolat a fonodó villamoshoz, a közelben M0-ás, 6-os és Balatoni út, bicikli út, a vonat ​20 perc alatt a Délibe. Éjszakai busz is van.

2017. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! :)
2017. aug. 23. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok zöldet szeretnél, ne válaszd se Ürömöt, se Dunakeszit, se Szentendrét. Túlépítették, zsúfolt. Nézz körül a Dunakanyarban feljebb, pl. Vác, Verőce (vasúti közlekedés jó). Vagy a 11-es út mellett, de feljebb, nem Szentendre. Kis házat a Szentendrei-szigeten is kaphatsz olcsón, pl. Horányban. Ott a komp egész nap fel-le jár, túlsó parton Dunakeszi határában van busz, vonat. boltok.
2017. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, mikor tették fel, de a területen csatorna is van már, és a telefonkábelt is vezetik, vagyis lesz internet és IPTV is. Csak az utak állapota rossz.

[link]

2017. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,utánuk nézek!

Egyébként nem vágyom baromi sok zöldre,csak ne Bp belváros feelingje legyen a helynek,meg ne "gettó",meg betondzsungel.. Ami fontos, hogy viszonylag könnyedén és gyorsan BP megközelíthető legyen.

2017. aug. 30. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor neked a Dunakanyar, vagy Budapest külső kerületei (pl. XVI. kerület) lenne jó.
2017. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szia. Pont olyan helyet keresünk mi is, amilyet ti. Sajnos ajánlani nem tudok semmit (tudom, hogy ez volt a kérdés), mi a külső kerületekben nézelődünk. Ha a közlekedés a fő szempont, akkor - főleg ha kocsival jártok- a 10-es út környékét messziről kerüljétek.
2017. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézzetek körül a Dunakanyarban, de ne a túlzsúfolt helyeken (Dunakeszi vagy Szentendre az, mellékesen jó drága is). Néhány km-rel odább ott van Leányfalu vagy Tahi, feljebb Dunabogdány. Mondjuk a 11-es út sem leányálom, de a Tahi-hídon be a szigetre, azon át a váci révvel Vácra sokan járnak. Még többen hagyják a révnél a kocsit és gyalog mennek át. Busz is jár. 2-es, 12-es út gyorsabb.
2017. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!