Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti hány évesen vettétek meg...

Ti hány évesen vettétek meg az első házatokat (nem lakást)?

Figyelt kérdés
És saját erőből, vagy hitelből? Örökölt házak tulajdonosait most nem venném ide... Csak aki tudott vásárolni. Mennyire vagytok falupártiak?

2017. aug. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen,önerő majdnem a fele volta háznak,a többi hitel.Gyálon(Bp. közvetlen agglomerációjában).Volt mit rajta csinálni,de nem volt öreg ház 90-es években épült....Kimondott falura nem költöznék,sőt messzebb sem...Tősgyökeres Bp.-i vagyok.....38/n
2017. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel közösen vettük. Ó 27, én 25 éves voltam (2 évvel ezelőtt). Nyugat-magyarorszagi falu. A ház maga 7 millió ft volt (3 millió önerő, 2 millió csok és 2 millio ft hitel). Ezutan ráköltöttünk még 10 millio ft-ot (5 millió önerő és 5 millió hitel). A hitelek 6 év múlva járnának le, de előtörlesztünk 2 év múlva mindkettőbe, így talán már csak 4 év van hátra. Mi azért választottuk ezt a falut, mert itt élnek a szüleim, akik mindenben segítenek a házfelújítástól a gyerekfelügyetig. Emellett szeretjük, hogy ismerünk mindenkit. Második szomszéd autószerelő, pár házzal odébb az egyik ovónéni lakik. Mindkét szomszédban a fiunkkal egy idős gyerekek laknak, és már most bandáznak (4 évesek).
2017. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31 évesen, egyedül, aglomerációban 11millióért, önerőből.
2017. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Budai aglo, 30 évesen, saját pénzből volt az első.

Azóta már nem ott lakunk.

Falura nem mennék, mert minden a fővároshoz köt.

2017. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férjemmel 28 évesen építtettük a házunkat, egy falu utolsó házaként az erdő mellett. Ha tehetném, még ennél is messzebb költöztem volna az emberektől :)))


kb.20% önerő, maradék hitel. 20 év alatt fizetjük vissza, ha minden jól megy még kicsit korábban is végzünk.

2017. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!