Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti be mernétek "vállalni"?

Ti be mernétek "vállalni"?

Figyelt kérdés
Muszáj elköltöznöm otthonról, eddig Káposztásmegyeren éltem a családommal. Egy barátom felajánlotta, hogy kiadja a diószeghy sámuel és a kőris utca sarkán lévő lakását, csak a vízért kéne fizetnem, azt mondta azért mert látja hogy nehéz helyzetben vagyok, ő csak segíteni akar rajtam. Egy hónap és 18 leszek, a szüleim nem támogatnak anyagilag, csak a nagybátyám, de ő ózdon lakik, nem túl gazdag. Szóval a kérdés, ti bemernétek válalni a diószeghy sámuel és a kőris utca környékét? (Tudom, hogy nem a legjobn környék) Kérlek segítsetek. Köszönöm
2017. aug. 28. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs hol laknod, akkor ez nem is lehet kérdés.

Ingyen lakni és még jó környéken is ez a lottó ötös kategória.

Egyébként ott is élnek családok, normális emberek, nem kell ezt túllihegni.

A villanyt és a gázt, meg egyéb rezsit pl. közös költség, azt ki fogja fizetni?

Azért egy kicsit jobban járd körbe a témát!

2017. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még de tanuld meg semmi sincs ingyen. Előbb vagy utóbb de mindenért fizetni kell valahogy.
2017. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!