Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 7 millió Ft alatt lehet jó...

7 millió Ft alatt lehet jó állapotú, tégla / blokk / kő falazatú házat venni vidéken?

Figyelt kérdés
Ami nem készül összedőlni, vegyes tüzelésű kazános, és nem "olyan", hanem nyugis helyen van?

2017. aug. 29. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bizony!

Mi Pesttől 35 km-re lakunk és most kelt egy egy NAGYON RENDBEN levő, szigetelt 3 szobás Kádár-kocka 4,5 millióért, holott a településünkre még a kisebbség sem jellemző.

2017. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Itt Nyíregyházán és a környékén egyszerűen nincs 7 millió alatt értelmes ház. Egert néztem, de szintén, minimum 15 km-re kezdődnek lemenni az árak, de azok nagy része is olyan amit írtál, ha nem régebbiek, állapotra is.


A kérdésem az lenne, hogy külső színezés, fürdő újra burkolás + új szaniterek, laminált padlózás, belső teljes festés kb. 80-100m2-es háznál kb. mennyire jöhet ki, felújítás címszó alatt? Ha egyébként szerkezetileg jó állapotú, akkor érdemesebb felújítandót venni, vagy inkább gyűjteni és eleve normál állapotút venni? Melyikkel lehet jobban kijönni?

2017. aug. 29. 10:06
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem jársz jobban egy 7 millással amit újítani kell. Mintha vennél egy tökéleteset 12- ért. A végén 7 millás is 12 lesz. Persze ha nem akarsz ennyit kiadni rá és menetközben tudod újítani sz is jó. Neked kell dönteni. Munkatársaim vettek ilyet is olyat is . Van aki újít van aki a jót veszi. Te döntsd el.
2017. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyébként igen lehet 7 milla alatt jó állapotút venni.
2017. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, miért muszáj neked Nyíregyháza környékén venned bármit is? ... ha még nehézkes is.

Munkahely már mindenütt van, olyan különösen, ami Nyíregyházán is megtalálható.

A családot meg látogathatod a szabadidődben, hiszen most is ezt teszed.

Csak nagyjából kerestem rá (8 milliót állítottam be, de alkudjál!), csak az ingatlan.com-on közel 10ezret találtam, köztük egy pár nagyon jót és nem vályog házak.

Szakadj le Szabolcsról és rögtön találsz!

[link]

2017. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem hinném, hogy SzSzB megyéről azért kéne "leakadni", mert ott olyan rettenetes drágák a házak. :DDD Menjen el valaki Győrbe vagy az osztrák határ mellé, aztán majd nem fogja sokallani a szabolcsi házárakat.


Kérdező!

Igen, lehet venni 7M Ft alatt, még Ny-Dunántúlon is. Ha nagyvárostól viszonylag messze van és nem felkapott község.

Te ott hibáztál, hogy túl szűkre vetted a "környék" fogalmát. 15 km nem sok, keress azon kívül is.

Illetve sokatmondó az a félmondatod is, hogy "de azok nagy része is olyan amit írtál, ha nem régebbiek". Szóval, ha magasak az igényeid, akkor könnyen lehet, hogy tényleg nem találsz 7M alatt. Az reális, hogy ennyiért minimum 30 éves házat árulnak. Ettől még lehet jó állapotú, pláne, ha 10-15 éve felújították.

Pénztárcád és igényeid között neked kell megkötnöd a kompromisszumot!

2017. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6


De, 6-os, fogja sokallni a szabolcsi árakat még Győrben is!


Valamiért Szabolcsban az olyan házak, amik nem vályog, központi fűtéses és viszonylag konszolidált helyen vannak, aránytalanul drágák.

Tudom, mert benne vagyok a témában.

2017. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 acelsziv ***** válasza:
Lehet. Ózdon 2-5 milla között mennek.
2017. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kösz... Ózdot kihagynám ha lehet :/
2017. aug. 29. 15:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyere Szolnokra! Itt és vonzáskörzetben kapsz 6 körül jó állapotú házat, amire már nem is kell ökör összegeket költeni. Tudom, most készülök venni egyet.
2017. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!