Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol a lehető legolcsóbb most...

Hol a lehető legolcsóbb most tengerparti házat vásárolni? Kréta, Ciprus, vagy Spanyolország (Andalúzia)? Esetleg máshol tudtok a lentieknek megfelelő olcsó ingatlant?

Figyelt kérdés
A magyar - városi - családi házak árához közeli árfekvésbven! (20-40 millió forint között - ha lehet).

2017. szept. 1. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem érdekel.
2017. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Te biztos, hogy a jó kérdéshez szóltál hozzá? (Már ha ezt a teljesen offtopik semmit hozzászólásnak lehet egyáltalán nevezni...)

A válaszodról kilométerekre lerí, hogy nem nekem céloztad.


;)

2017. szept. 2. 17:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, Te szándékosan pimaszkodsz és röhögsz mindenkin aki válaszol.
2017. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Én már megmondtam hogy elmebeteg.
2017. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Cakkozzuk ki a fülét! Mondd meg neki Jóska!
2017. szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Jaj de kis aranyosak vagytok! :) Hihetetlen, hogy vannak páran, akik válasz helyett kizárólag csak kötekedni járnak ide - mert annyira nem bírják még a finom kritikát sem.


És még ti akartatok volna beszólni másra... :DDD


Ez most nagyon nem jött össze! :DDD


Bocs, ha nem tudom az ilyen szerencsétleneket ötéves szintjük miatt komolyan venni. :D


Mit fogtok következő alkalommal alaptalanul a másik fejéhez vágni? Hogy "az én apukám akkor is erősebb!" ? :DD


Sorry folks, írjatok és hazudozzatok egy vadidegenre amilyen hazugságot csak akartok, én már nem fogom olvasni, törlöm ezt a (z egyébként jószándékkal kiírt) kérdést, többet ide már vissza nem nézek - szevasztok éretlenek ;)

2017. szept. 3. 11:42
 17/18 anonim ***** válasza:

Sajnos kontrollálhatatlanul írhatnak ki kérdést ide az elmebetegek is.

Ráadásul akkor sem törlik, amikor már kiderült róla, hogy agresszív is.

Bár el lehet az ilyeneken is jól szórakozni, akik csórón akarnak tengerparti villákat vásárolni. Amikor meg -véletlenül- befut egy valós ajánlat/lehetőség- akkor rögtön elkezdenek mellébeszélni, mint ahogyan a kérdező is teszi.

2017. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
LOL, ez az Jóuzsi, látod, megy ez!
2017. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!