Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy juthatok el legolcsóbban...

Hogy juthatok el legolcsóbban Spanyolországba?

Figyelt kérdés

Az ünnepekre (karácsony :D) szeretnénk elutazni pár napra párommal párom családjához. Mi lenne a legolcsóbb odajutás?

Fontos lenne :))


A cél: Oria, Andalucia



2014. okt. 17. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Stoppal. :)
2014. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg oszkár telekocsit nézd meg.
2014. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Stoppal semmiképp sem ...


Légyszives adjatok hasznos tippeket :))

2-es, megnézem mindenképp.

2014. okt. 23. 12:19
 4/10 anonim válasza:

A Wizz Air-nek van járata Málaga városba Budapestről. Megnéztem, karácsony előtt 20-án (szombat) biztosan van. Közvetlen, 16:55 → 20:30. Az ára 1 fő feladott poggyász nélkül most éppen 26 092,00 Ft. Feladott poggyász kb 10ezer.

Málaga 3 óra kocsival. Közvetlen busz és vonat nincs. De Málaga-Granada (kb 12 EUR) és Granada-Oria (kb 13 EUR) járható útvonal busszal.


Az árakat itt néztem: (2 db Oria, España van, de csak az egyik jó, nézni kell a térképet, melyik lett kiválasztva)

[link]


Ez fejenként 33-34 ezer, amiben nincs benne:

- feladott poggyász

- visszaút

- szállás Granadán vagy Málagán, mivel a repülő este érkezik

2014. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Párom Romániából induló busszal szeretne menni. Amivel csak az a baj, h 4 óránként áll meg, és 2 nap, mire leér...

Bár 25 000 Ft-ból fejenként kijön a csomagokkal együtt.


Meg kéne győznöm, hátha a repülősre beáldoznánk..

2014. nov. 26. 16:49
 6/10 anonim válasza:

A visszaút sokkal drágább, de teljesen időpontfüggő. Visszafelé biztosan jobban jártok a busszal. Anyósom nemrég volt kint ezzel a járattal. Neki idefelé 30 volt, vissza viszont már 70.

A feladott poggyász +10 ezer darabja, azt számoljátok hozzá.

Szegények :( Egyszer kaptam egy akciós utat Korfura Szegedről. Egy egész napot buszoztunk. Ha megállt a busz, mindenki leszállt, és zombiként mentünk a wc felé. Nem lehet kényelmesen ülni ennyi időt, aludni meg pláne... Fel kellett kelni a wc-s megállóknál, nem lehetett veszélyeztetni a kihagyásukat, ha aludtál, ha nem. De ez a távolság, amire ti készültök... le a kalappal. Kitartást. :)

2014. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Emiatt én is aggódom kissé...

2014. nov. 27. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Én inkább mennék január végén, vagy februárban. Lényegesen olcsóbb lehet a repülőjegy.
2014. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De mi karácsonyra+újévre szeretnénk.

A legolcsőbb repülő is 2 főre 91 000 Ft mindennel együtt, csak oda. Vissza meg drágább


Szal így marad a busz, ami féláron kijön..

2014. dec. 12. 18:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem volt vészes az utazás, 32 óra volt :P
2014. dec. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!