Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Veresegyház, Gödöllő, Szentend...

Veresegyház, Gödöllő, Szentendre vagy Csömör?

Figyelt kérdés

Házvásárlás előtt állunk és próbálunk minél inkább utánanézni, hol lenne érdemes élni.

Olyan helyről álmodozunk, ahol jó élni. Ahol a gyerekek tudnak biciklizni, van normális iskola, uszoda, sportlehetőségek, jó a levegő és a közbiztonság. Az sem hátrány, ha normális kórházhoz tartozik, ha Isten őriz baj lenne.

Most Dél-Pesten lakunk, aminek előnye, hogy közel van a belváros, de itt nagyon sok a csúnya, lepattant utca, a zűrös, lezüllött ember, kevés a jó iskola,na meg itt a hírhedt Dél-pesti "tepsi"... A mi környékünkön nagyon szeretjük a parkos utcákat, a sok boltot, sportot, a gyerekek órákat bicajoznak biztonságban. Nehéz döntés. :)


Nagyon köszönöm előre is a véleményeket, tapasztalatokat a címben említett helyekről.



2017. szept. 18. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szentendre túlzsúfolt már, de itt több település is összeépült a 11-es út mentén és felette. Leányfalu vagy Tahi, nézzetek szét, ha nagy házat szeretnétek, olyan is van. Ha lakás érdekel, akkor viszont Szentendre lakótelepei, nem olyanok, mint a budapestiek. A püspökmajori pl. dombtetőn van.
2017. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Gödöllő azelőtt jó volt minden szempontodból, ma már sok a nemkívánatos elem.

Szentendrét imádtam, de más ott élni, vagy csak turistaként sétálni a zegzugos utcácskákon. Úgy tudom, pocsék a közlekedése és tényleg zsúfolt.

Csömört nem ismerem, de Veresegyházáról csak jókat hallottam. Mostanában nagyon érdeklődnek felőle a Svédországból hazatelepedni szándékozó magyarok.

2017. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Tősgyökeres Gödöllőiként azt mondom, Gödöllő felejtős.

Pár évvel ezelőttig el nem tudtam volna képzelni hogy elköltözzek, ma már mennék, menni is fogok amint adódik lehetőség.

Az autós forgalom borzalmas, megoldások nincsenek, csak választások előtt, 4 évente, papíron. Aztán felejtődik...

A programok 99%-a a kastélyról, Ferenc Jóskáról, hegedűfűrészelésről szól.

Az egészségügy.... van ugyan egy sztk, de borzalmas.

A gyerekemet egyedül már nem engedném sehova, tele van a város.... kétes egyedekkel, kukázós-babakocsis hordákkal.

Viszont Veresegyház rohamosan fejlődik az utóbbi években, régebben Gödöllő mögött volt, mára lekörözte.

Szentendréről nem tudok nyilatkozni. Kirándulóként szép meg minden, de ez nem jelenti feltétlenül hogy lakni is jó.

2017. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Veresegyház egyértelműen. Rohamosan fejlődik. Én is menekülök gödöllöről.
2017. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ijesztő azért, hogy hiába sétál, autózik az ember egy településen, mégis milyen más tud lenni valójában...

Az eddigi válaszok alapján nagyon hálás lennék minél több információért Csömör és Veresegyház minden fontos részletével kapcsolatban. Remélem, érkezik válasz. Nagyon köszönöm!

2017. szept. 18. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy tudom, hogy gödöllőről sokan járnak át veresre ügyet intézni ha lehet. Egyébként ott van piac (akkor azért van forgalom) strand, uszoda, PROGRAMOK! (Ilyen gödöllőn nincs).

Egyedül a park miatt érdemes gödöllőt választani, de azt is meg lehet unni. Sőt, ha a város másik végébe köétöztök, akkor nem sok értelme van a parknak mert kocsiba kell szállni, hogy oda eljuss. De ezt veresről is megteheted.

2017. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Szentendre nemcsak a történelmi belváros, sokkal nagyobb, de nincsenek kisközpontjai, boltok is alig, éppen ezért elég rossz a közlekedése. Vannak nagy lakótelepek, luxus lakónegyed (a hegyek felső harmadában), lent kisebb házak, ott van a zajos Dunakanyar körút stb. A 11-es út mellett lent van Lidl, Rosmann, HÉV és buszállomásnál Spar, Papszigetnél is van. De zsúfolt, megtelt.
2017. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
88%
Csatlakozom azokhoz, akik Veresegyház mellett tették le a voksot. :) -írom mindezt úgy, hogy 9 éve élek Gödöllőn. Csömörön az egyik kollégám él huszonsok éve, és elégedett.
2018. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Öt éve lakunk Leányfalun, van kulturális élet, van mindenféle bolt, közelben van Szentendre és csend, nyugalom. Veresegyházon lakik rokon, agyon lakóparkozták, már nem jó.
2018. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
44%
Gödöllő mindenképpen viszi a prímet
2022. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!