Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miert ilyen olcsok Dányban a...

Miert ilyen olcsok Dányban a házak?

Figyelt kérdés
Párommal házat szeretnénk venni videken, es feltünt, hogy ott a mai arakhoz kepest nagyon olcsoak. Mi a buktató?:)

2017. szept. 19. 18:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hat ezt nagyon sajnalom! :( mert egy gyonyoru medences hazat is lattam gyanúsan olcsoan, ezekszerint indokoltan olcso... :( van itt olyan, aki ott lakik?
2017. szept. 20. 10:38
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lakom Dányban, - csak a környéken - de a hallomásból ismerem.

Ingyen nem mennék oda.

Neked azt javaslom, hogy olyan települést keress, ahol nincs Cigány Kisebbségi Önkormányzat, mert ahol ez van, ott garantáltan el vannak szaporodva és ezen egy medencés ház sem segít.

Nem csak az a lényeg, hogy kik a szomszédaid (bár az sem mellékes), hogy eladhatatlan az ingatlanod, hanem az is, hogy a gyerekeid milyen óvodába, iskolába fognak járni és kikkel, mit szívnak magukba, mennyi agresszió éri őket, mire szocializálódnak.

Hogy a családtagok (különösen a nők) este haza tudnak e jönni a munkából, vagy mindig menni kell értük kocsival.

Hogy a család nem tud közösen elmenni sehova, akár egy temetésre, vagy esküvőre, mert valakinek mindig őriznie kell a házat.

Amikor már mindenki tudja, hogy XY cigány miért ül mindig a távolsági buszt szemmel tartva a kocsijában, adva le a drótot hogy kik mennek el éppen és mégsem lehet tenni ellene, akkor olyan helyre normális ember önszántából nem költözik be.

2017. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Hogy dög*ne meg mind az összes kö*csg fajta cigány.
2017. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

A Wiki szerint kb. 4400 lakosa van, és kétlem, hogy 90%-a c. lenne.

A község honlapja (mert van nekik ilyen)

[link]

szerint kedves, szorgalmas stb. emberek lakják, de tudom, minden község honlapján ez van.

Amúgy a Google Utcakép segítségével végigsétáltam a főutcán, és rendezett településnek tűnik, a járókelők között sem láttam nagyon cigányt.

2018. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!