Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek miért csak ennyibe...

Szerintetek miért csak ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom sok errefelé a jajkinemondjukanevüket féle ember. Olvastam hogy 2001-ben 9% volt, azóta gondolom vannak már 20%-nyian is.


Mi a véleményetek, miért kerülhet - ha nem a fentiek miatt - ennyibe?



2017. szept. 29. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg a házat örökségként kapta a hirdető és szeretne minél elöbb túl adni rajta. Persze az is közrejátszik, hogy a lakóközösség nem idén barnult ahogy te is mondtad. Én nem költöznék ide, ha csak nem zavar, hogy minedenem szétlopják.
2017. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
A cigányokra gondolsz? Én mondhatom a cigányokra, hogy cigányok. Valószínűleg gyorsan kell a pénz az eladónak, ezért szabadulna a háztól. Olyan környéken, ahol sok a cigány én nem vennék sem házat, sem semmit.
2017. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Na meg egy ezer fős község, tudod te milyen ilyenben élni? Nincs ám egy utcában 150 féle üzlet mint a belvárosban...

Ehhez igazodik az ár is, hogy 15-20Km-t is autózhatsz akármi jut eszedbe és kellene.

2017. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Munkalehetőséget nem is említve, ami a nullával lehet egyenlő és akkor a családos élet, gyerek stb. szintén nincs említve.
2017. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Na nézzük . Valószínű nincs munka. Ha lenne akkor 8 millától indulna egy ilyen ház felszereltségtől függően. 100 m2-ert ír de magynak tűnik és ha az alapterület 100 plusz még a felső szint halandó ember kifűteni se nagyon tudná. Pláne gázkonvektorral ami a leggazdaságtalanabb. Egy rendes fűtés ebbe még két milla. De kár is ezt ragozni a nincs munkánál akár be is fejezhettem volna az írást
2017. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem fog odaköltözni a világvégére, a legközelebbi város is 40 perc kb. A helyieknek meg kb max ennyi pénze van házra.
2017. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

Hű de jó, hogy így gondolkozik mindenki... Ha kicsit jobban utánajárnának az emberek a hülye sztereotípiák ismételgetése helyett mindjárt felmennének az árak.

Maradjatok csak Pesten panelben, miközben az árából két ezerszer jobb családi ház ezerszer jobb környéken kijönne :)

2017. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Járd be Google Street View segítségével a várost, "nézz körül". Ha putrit keresel jellemzően így fog kinézni:

[link]

2017. szept. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Vagy így

[link]

[link]

Amúgy a hirdetett házat nem láttam, pár percet töltöttem ezzel.

2017. szept. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
22:38 Te ilyen okos vagy? Én se vagyok panel párti de aki szereti hát szereti. Én kertesben lakom de olyan helyen hogy temérdek munka van. Na nem is kapnál ennyiért ilyen házat. Ha ez egy szuper felújított ház lenne akkor se érne semmit ha csak közmunka van vagy minimálbéres valami. De költözz oda ha ennyire tetszik
2017. szept. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!