Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ezek reális árak egy fürdőtóho...

Ezek reális árak egy fürdőtóhoz? Mi kerül ennyibe?

Figyelt kérdés

Egy 40m2 vízfelülettel rendelkező fürdőtó 3.5 millióTÓL indul. Mi a fene ennyi ezen? Kiásásra minimum 1 millió forintot írnak...


Ez a tó és fürdőmedence kombinációja, amiben vízinövények vannak egy sekélyebb részen, van egy úszózóna, + forgatja a vizet hogy így segítse a növények tisztítását, meg ne algásodjon, települjenek bele szúnyogok stb.


Gondoltam jobban nézne ki, mint egy sima medence, egy sima kerti tó meg semmire sem jó, de ennyiért??


2016. febr. 2. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy kútásás is simán lehet félmillió, vagy több, tehát nem meglepő a magas ár.

Én ezt találtam egy 2010-es cikkben:

"Az 1m2 vízfelület hozzávetőleges ára 40 - 60 ezer forint + ÁFA a létesítmény teljes vízfelületétől függően."

Illetve ezt találtam még:

"Ezért csak a több évtizedes tapasztalatra támaszkodva mondhatjuk el, hogy egy átlagos 100-150 m2 vízfelületű hagyományos fürdőtó ára kb. 3,5 millió Forint + áfától kezdődik."


Ezek alapján 2-2,5millió tűnik reálisabbnak, de az is kérdés, hogy van-e egyáltalán más olyan vállalkozás a környéken, aki vállal ilyesmiket rajtuk kívül.

2016. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!