Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem furcsa ennek a háznak a...

Nem furcsa ennek a háznak a tájolása?

Figyelt kérdés
Ha megnézitek, a fürdőszoba, stb. helyiségek, amiknek kis ablakuk van, délre néznek, de az egyik felső hálónak 2 ablaka is van, az egyik keletre, a másik északra néz. Egy kicsit furcsa, nem láttam ilyet még. [link]
2017. okt. 15. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem néztem meg, de úgy nézem domboldalba épült és a panoráma miatt készült így.
2017. okt. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura, nyilván a kilátás miatt alakították így.
2017. okt. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mellékhelyiségek egységesen vannak az egyik oldalon (délen) feltehetőleg a szomszéd bejárata felőli oldalon, mert így írja elő az építési szabályzat.

Az pedig, hogy a szobák hány oldalra nyílnak, teljesen tetszőleges. Nekem két szobám is így van mint a linken, egyiknek van két ablaka, melyek D-Ny-ra néznek, a másiknak meg D-K-re. A mellékhelyiségeim meg É-ra, a szomszédom felé. Ha jól értem a kérdésed ...

2017. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszul áll az északjel, a térkép szerint az utca ÉK-re van. Én is úgy látom, hogy a panoráma miatt épült így a ház. Ha a telek másik oldalára épül, a kis ablakok ÉNY felé, éppen a kilátás felé néznének. A nagy délnyugati terasz és az oda nyíló helyiségek naposak, a többi nem annyira.
2017. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár a hőveszteség se lehet kicsi ebben a házban. Furcsállom azt is, hogy pont a nappali van az ÉK-i oldalon, s nem az étkező.
2017. okt. 15. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még az is furcsa, hogy míg a földszinten normális a belmagasság, az emeleti részen a szekrények felett egy arasszal már ott a mennyezet.
2017. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!