Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vélemények erről az ingatlanról?

Vélemények erről az ingatlanról?

Figyelt kérdés

[link]


Tudni kell, aki nem ismerné, hogy Felsősima Nyíregyházától olyan 8-10 km-re van, ráadásul ez a tanya a kettő között van, főúttól elvileg 700m-re, szóval a közelben semmi nincs (szerintem még buszmegálló sem). Viszont elsőre jónak tűnik, főleg az ára.



2017. okt. 25. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Az ára? Nyíregy mellett a falvakban nem vályog, hanem tégla házat kapsz 3M-ért. :) Baromi drága. A terület meg nem elég nagy, hogy termelj rajta annyit, hogy megérje. Az épület meg lassan lakhatatlan lesz úgy fest a képről.
2017. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá és nem ismerem a környék árait, így a képek alapján, belülről barátságos, bár nekem a tető kicsit hullámosnak tűnik.

DE...

azt biztos tudod, hogy tanyán élni, az egy teljesen más életforma, megjegyzem, én képtelen lennék rá.

Nagyon ügyes ezermesternek kell lenned egy tanya rendben tartásához, tuti autó kell és gyakorlott sofőr, ha mondjuk éjszaka, jeges úton kell menni az ügyeletre.

Magányos, csak magatokra utalt életforma, rengeteg munkával. Csak olyannak ajánlott, aki nagyon érti a földet, az állatokat és akár levezet egy szülést, ha ellik a tehén. Ha meg nem akarsz ilyesmikkel foglalkozni, csak a lakhatásodat akarod megoldani, akkor semmiképp ne menj tanyára!

Ez a tanya, ha a földből akarsz megélni, ahhoz kicsi, ha dolgozni jársz akkor viszont munka mellett baromi nagy.

Nagyon gondold át és nagyon nézd meg!

2017. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Én mondjuk nem látom, hogy összedőlni készülne, ahogy az 1-es írja.

2017. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ér ennyit.
2017. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fagerendás födém, kihalt pusztaság, bekötőút feltehetően földes (nedves időben sár).
2017. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem merek véleményt mondani, csak kérdeznék.

Milyen arrafelé a közbiztonság?

Úgy értem, mennyire kell attól tartanod, hogy egy ároktői jellegű és etnikumú banda éjjel rátok tör és párezer forintotokért agyba-főbe ver titeket?

Vagy hogy terményeteket más szüreteli le és még meg is fenyeget, ha rajta kapjátok?

2017. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés, nem ismerem Felsősimát és környékét. Annyit tudok, hogy a Huszártelep ahol telepük van Nyíregyházán belül, az kb. 5-6 km-re van a tanyától. Tuti hogy nem véletlenül kerül ennyibe. Egyébként ez még jó áron is van, hiába írjátok hogy drága. Nézzétek meg a környék többi ingatlanát. Nyírtelken, Borbányán, Nyírszőlősön egy ilyenért a dupláját lazán elkérik. Ettől sokkal jobb állapotúért meg még a 15-öt is. Hát igen, ez a legsarkalatosabb pontja szerintem a ház árának kialakításakor, hogy laknak-e a környéken ezek a k.g cigányok, illetve a hozzá hasonló fehérek. Sajnos sok van belőlük mindenütt.
2017. okt. 25. 14:08
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Felment az ilyen ingatlanok ára, mert egyre több környezettudatos pár keres hasonló lehetőséget. A boltokban kapható importált termékeknek a semmivel egyenlő a beltartalmi értéke, csak a külcsín a fontos. Egy ideig tolerálja ezt a szervezet, de hosszútávon semmiképpen. Meg lehet nézni, 40 fölött mindenki tucatnyi nyavalyával küzd.

A cigánykérdést egy jó kutyával meg lehet oldani, általában úgy félnek tőle, mint a tűztől.

Szóval, ha nem féltek a munkától, és egészségesen akartok élni, hajra!

2017. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amíg oda nem dobnak neki egy mérgezett koncot reggel, és ha szerencsétlen beadja tőle a kulcsot, máris bejutottak. Természetesen lehet tanítani arra hogy ne fogadjon el idegen kaját, de akkor meg lelövik vagy akármi. Kutya se biztosíték, de az ötletet köszönöm.
2017. okt. 26. 16:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyitja meg az ingatlant, de akkor már inkább települést javasolnék, pl. Búj, Kótaj, vagy még inkább Kálmánháza. Az még aránylag biztonságos is, Kótajban sok a cigány, de még mindig jobb mint egy tanyán kiszolgáltatva. Kálmánháza közel van ahhoz, amit írtál, és 4 millió alatt találni néhány házat, igaz, felújítandó állapotúakat inkább. Hasonló a véleményem Napkorról, az is békés településnek tűnt - 4-5ször jártam arra.
2017. okt. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!