Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újszerű kis lakást hol/hogy...

Újszerű kis lakást hol/hogy tudnék legjobban és leghamarabb, eséllyel eladni?

Figyelt kérdés
Debrecenben
2017. nov. 3. 18:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ingatlanos nélkül szeretnék először próbálkozni.
2017. nov. 3. 18:09
 2/10 anonim ***** válasza:
beírod a keresőbe, hogy "lakás eladó debrecen" és az első 5 találatra beregisztrálsz és felteszed a hirdetésed.
2017. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 helyre regeltem, csak nem látom melyik fut jobban. Tapasztalat valaki?
2017. nov. 3. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél több helyre teszed fel a hirdetést, annál jobb. Megéri az a kis időráfordítás. Fizetős oldalakra is tedd fel, az a pár ezer forint befektetés nem tétel egy többmilliós értékesítésnél.
2017. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlan.com, Jófogás. Ha ezen a kettőn fenn van, már nyerő. A legtöbben ezeket nézik. Én pl. az Ingatlan.com-on adtam el két hét alatt.
2017. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Leghamarabb úgy, ha piaci ár alá mégy. Minél inkább, annál hamarabb találsz rá vevőt. Féláron adva már holnapra megszűnhet a gondod vele, mert valaki lecsap rá. Ilyen alacsony ár mellett még az is előfordulhat, hogy hajnali háromkor hívnak fel, hogy megvan-e még a ház, mert ha igen, két óra múlva nálad vannak a teljes vételárral, ügyvéddel, szerződéssel, mindennel együtt.

Tehát az idő függvénye elsősorban az ár - minél alacsonyabb, annál rövidebb lesz az értékesítési idő.

De ez mindennel így van, nem csak ingatlanokkal.

2017. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cédulázd ki a környéken, a lépcsőházban, szólj a szomszédoknak, a gondnoknak, hogy eladó. ez esetenként igen hatékony tud lenni, ráadásul ingyenes.
2017. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebook, vartea jó fogás ide mindenképp tedd fel, helyi szuper infóban is érdemes meghirdetni.
2017. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni vagyok. Debrecenben a jófogást nézik a legjobban. Aztán én még az ingatlan.com-ra azért feltenném. Kis lakásokat szeretik...
2017. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezekre feltettem, reménykedem hogy sikerül mivel meglenne a következő lakásjelöltem
2017. nov. 4. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!